reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy muszę jechać do szpitala?

Kazimiera321

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
26 Marzec 2020
Postów
31
Cześć :) wczoraj minął mi termin porodu, a dziś ruchy dziecka stały się dużo słabsze i rzadsze, co prawda czuje je ale jest inaczej niż zwykle przez co denerwuje się o malucha, nie mogę się skontaktować z lekarzem który nie poinformował mnie w ogóle co mam robić jeżeli nie urodzę w terminie. Wiem, że jeden dzień to jeszcze nic takiego ale martwią mnie te ruchy, od dwóch dni boli mnie głowa ogólnie moje samopoczucie jest słabe i mam wrażenie że ktoś mi paskiem obwiązał brzuch
Czy powinnam jechać do szpitala? Czy myślicie że zostanę na oddziale?
 
reklama
Jeżeli coś Cię martwi to jedź do szpitala. Lepiej o jeden raz za dużo niż miało by się coś stać. Mnie lekarz mówił, że jak minie termin, to mam jechać do szpitala, tam skontrolują co i jak i zadecydują czy zostanę czy wrócę do domu
 
@Kazimiera321 Powinnaś udać się do szpitala na KTG. Jeśli na badaniu wyjdzie cokolwiek niepokojącego, to zostawią Cię na oddziale. A jeśli wszytko ok, to wygonią do domu :) Powodzenia!
 
Jeżeli coś cię niepokoi to oczywiście szpital. Jeżeli chodzi o termin porodu, to ja musiałam co drugi dzień stawić się w gabinecie na ktg. Po tym jak i w pierwszej i drugiej ciąży minęło 7 dni od wyznaczonego terminu porodu dostawałam skierowanie do szpitala i tam przyjmowano mnie na oddział. Powodzenia 🙂
 
Do góry