reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mydło i woda zabija plemniki?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Doszło do seksu oralnego, ale nie polknelam calego nasienia, gdyz wytrysk sie przedluzyl i mialam troszke na palcach. Bylam co prawda w majtkach i legginsach a od razu po zajsciu uzylam zelu antybakteryjnego w duzej ilosci Carex i takiego bardziej medycznego. Pozniej umylam rece mydlem w plynie, w kostce i tak kilka razy. Uzylam jeszcze jakiegos peelingu. Tak jak ostatnio to zrobiłam (pisałam o tym w watku z 28 marca). Ale moje pytanie brzmi czy jesli RAZ umyłabym te rece to wystarczy? bo po prostu myje pare razy dla pewnosci
 
Doszło do seksu oralnego, ale nie polknelam calego nasienia, gdyz wytrysk sie przedluzyl i mialam troszke na palcach. Bylam co prawda w majtkach i legginsach a od razu po zajsciu uzylam zelu antybakteryjnego w duzej ilosci Carex i takiego bardziej medycznego. Pozniej umylam rece mydlem w plynie, w kostce i tak kilka razy. Uzylam jeszcze jakiegos peelingu. Tak jak ostatnio to zrobiłam (pisałam o tym w watku z 28 marca). Ale moje pytanie brzmi czy jesli RAZ umyłabym te rece to wystarczy? bo po prostu myje pare razy dla pewnosci

To nic nie da. Plemniki to strasznie podstępne żmije. Jak już siądą na skórze to czekaj, aż tylko dotkniesz pochwy, chociażby przy wieczornym myciu i chyc - ciąża
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry