reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy myślałyscie już o imieniu dla dzidziusia?

a my tez nie chcielismy wiedziec co będzie a teraz to juz nie moge sie doczekac rozwiązania... jak córeczka to Oliwka a jak synus to Maksymilian:))
jak byłam ostatnio u gina to tak mnie kusiło, żeby zapytac >:D ale jakoś wytrzymałam....
zatem nadal w niepewności, oby tylko zdrowe, to najwazniejsze..
 
reklama
My tez chcielismy miec niespodzianke, ale w 7miesiacy nue wytrzymalam i spytalam lekarza. No i podobno ma byc dziewczynka, a wiec Oliwka (widze ze to dosc popularne ostatnio imie). Ale gdyby natura splatala nam figla :D to bedzie Igorek.
 
Ja nie chciałam wiedzieć, ale mąż nalegał. Lekarz trzy razy potwierdził, że będzie chłopczyk - Adaś.
Powiedziałam, że uwierzę jak zobaczę w razie czego też będzie Oliwia :)
ubranka i tak kupuję uniwersalne, głównie zielone i żółte, troche błękitnych.
 
no no no z tego co widzę to jeśli urodzą sie dziewczynki to będą w większości Oliwki ;D fajnie, hehee
rzeczywiście ostatnio baaardzo popularne...
 
Moja byłaby Martynka. Wciąż nie znalazłam jeszcze stosownej chwili na wypersfadowanie mężowi że Patrycja. :-[ Mam nadzieję że do porodu zdążę. ;)
 
mija79 moj maz tez sie uparl na Patrycje. Kiedy sie przekomarzamy i mu mowie, ze bedzie mogl dac imie, kiedy sam urodzi, to on "ale to tata idzie rejestrowac dziecko ;D"...
 
I tu jest problem właśnie.Dlatego chcę na drugie Martnka. Ja będę tak wołac a on Pati. I mała zwariuje. ;)
 
reklama
Do góry