reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy myślicie że jest szansa na ciąże?

Dołączył(a)
13 Kwiecień 2022
Postów
1
Cześć dziewczyny, wróciliśmy do starań, po poprzednim poronieniu... brałam przez 3 cykle letrozol w tabletkach lametty, w 4 cyklu lametta + clo...
ostatni okres miałam tylko 3 dni i bardzo słaby od 11 do 13 marca. w 14 dniu cyklu czyli 24 marca, byłam na kontroli u ginekolog,
macica jeśli chodzi o określenie ginekologa, była już jakby po owulacji, ale w tracie dalszych badań ginekolog potwierdziła że jest jednak przed... macica miała około 1 cm jeśli dobrze pamiętam, oprócz tego był 1 pęcherzyk na lewym jajniku około 1,6 cm,
i dwa kolejne na prawym jajniku o podobnej wielkości, plus jeszcze jeden troszkę mniejszy. Jako tako objawów owulacji nie miałam, seks praktycznie codziennie był,
aktualnie powinien być mój 4 dzień okresu, ale póki co jeszcze go nie dostałam... od 03/04 strasznie bolał mnie ten prawy jajnik, czułam go cały czas, przy wstawaniu i chodzeniu również... Wczoraj oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam już test ciążowy... nawet nie z porannego moczu tylko koło 13 godziny sobie zrobiłam... jak myślicie jest jeszcze cień szansy na ciąże? Tak bardzo bym już chciała, mam 32 lata, mam za sobą jedno poronienie, czuje jak życie ucieka mi przez palce, nie cieszę się już nawet szczęściem innych, jak widzę, że ktoś z bliskiego otoczenia jest w ciąży to jest mi po prostu smutno... Niby na teście jest cień kreseczki ale dziś powtarzałam i też nic więcej się nie pojawiło...
 

Załączniki

  • test.jpg
    test.jpg
    113,1 KB · Wyświetleń: 412
reklama
Widac cień cienia. Może się wydarzyć jeszcze wszytsko, ale powtórz test za 2 dni i zobacz czy wodach wyraźniej:) możesz też wykonać sobie betę.
 
Na dwóch od góry widzę jakiś cień, trzeci już ewidentnie pozytywny.
Jak mówią dziewczyny idź na betę i sprawdź przyrost po 48 h
 
Ja też widzę 2 kreski 😇 stężenie HCG w moczu jest jeszcze niskie dlatego testy są jasne. Idz na badanie z krwi 😇
 
Moim zdaniem również testy pozytywne, trzymam za Ciebie kciuki!
Mam pytanie: czy ból jajnika po owulacji to było takie kłucie? Pierwszy raz coś takiego odczuwam od dnia owu plus lekkie wzdęcia i nie wiem czy się martwić czy czekać cierpliwie do dnia potencjalnej @
 
reklama
reklama
Do góry