reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy na tym teście coś widać?

wer24

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Kwiecień 2018
Postów
47
przepraszam jestem nowa i zamiast założyć nowy wątek, to podpięłam się pod cudze pytanie. W skrócie: 24 lata, pcos, 3 cykl na lekach metformina, progesteron, euthyrox. Od 2 dni spóźnia mi się okres, od 1,5 tyg powiększone i tkliwe piersi. Zrobiłam test, czy tam coś widać, czy ja mam zwidy. Dziś juz nie mam jak zbadać bety.... Pomocy. Ja chyba popadam w paranoje.
Screenshot_2018-04-12-13-10-25.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-04-12-13-10-25.png
    Screenshot_2018-04-12-13-10-25.png
    103,1 KB · Wyświetleń: 1 534
reklama
Rozwiązanie
Mnie również przykro, bo wiem jak to jest chcieć i czekać. Ale głowa do góry, nie załamuj się. Po miesiączce trzeba się zacząć działać :) W końcu musi się udać :)
Ja bete zawsze mialam tego samego dnia na portalu pacjenta :)
Co do bolu brzucha jak na okres jesli nic innego sie nie dzieje to normalne i na początku w polowie i na koncu
.caly czas macica rosnie:-)
Ja tez mialam bol jak na okres myslalam ze okres nadchodzi a to macica juz rosła:-)
Po polowie ciazy tak mnie bolal ze czasem.spac nie moglam, magne b6 mi pomagal jakby co;-)
A jeszcze jak jesteś szczupla to bardziej to odczuwa sie :)
Piersi mnie nie bolaly w ogóle ani razu.W sumie dlugo nie czulam sie jak w ciazy dopiero pozniej cos tam;)
Teraz schudłam, bo wprowadziłam dietę dla insulinooporonych i cukrzycową. Ból jak na okres i czuję twardość szyjki macicy, do tego dużo gęstego, białego śluzu w środku. Jadę do labu właśnie. Bede czekać z zaciśniętymi pięściami w pracy...
 
reklama
Screenshot_2018-04-13-12-58-52-1.png
Screenshot_2018-04-13-12-58-52-1.png
Mam wynik. Beta negatywna... Ta różowa kreseczka to pewnie cień kreski testowej. Czekam na okres. Przyznam, że byłam na to gotowa, ale jestem zawiedziona. Dziękuję za towarzystwo i
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-04-13-12-58-52-1.png
    Screenshot_2018-04-13-12-58-52-1.png
    37,8 KB · Wyświetleń: 322
reklama
Do góry