reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy na tym teście coś widać?

wer24

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Kwiecień 2018
Postów
47
przepraszam jestem nowa i zamiast założyć nowy wątek, to podpięłam się pod cudze pytanie. W skrócie: 24 lata, pcos, 3 cykl na lekach metformina, progesteron, euthyrox. Od 2 dni spóźnia mi się okres, od 1,5 tyg powiększone i tkliwe piersi. Zrobiłam test, czy tam coś widać, czy ja mam zwidy. Dziś juz nie mam jak zbadać bety.... Pomocy. Ja chyba popadam w paranoje.
Screenshot_2018-04-12-13-10-25.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-04-12-13-10-25.png
    Screenshot_2018-04-12-13-10-25.png
    103,1 KB · Wyświetleń: 1 532
reklama
Rozwiązanie
Mnie również przykro, bo wiem jak to jest chcieć i czekać. Ale głowa do góry, nie załamuj się. Po miesiączce trzeba się zacząć działać :) W końcu musi się udać :)
Tak lecze sie. Jestem po badaniu hsg i w maju będę podchodzić do stymulacji. :)
Rozumiem, że pierwszy krok to inseminacja? Jak dla mnie niestety na tym teście nic nie ma. Nie wiem gdzie tam dziewczyny widzą drugą kreskę. Poza tym przy PCOS raczej ciężko mówić o regularnych cyklach. Bolące piersi mogą świadczyć o zbliżającym się okresie.
 
Rozumiem, że pierwszy krok to inseminacja? Jak dla mnie niestety na tym teście nic nie ma. Nie wiem gdzie tam dziewczyny widzą drugą kreskę. Poza tym przy PCOS raczej ciężko mówić o regularnych cyklach. Bolące piersi mogą świadczyć o zbliżającym się okresie.
W moim przypadku mimo PCOS mam bardzo regularne miesiączki, jak w zegarku co 26 dni. Mam problem z owulacja. Nie pierwszy krok, to stymulacja i próby naturalne, bo nasienie jest w porządku. Przyjmuje leki, także może progesteron jeszcze utrzymuje się w.organizmie
 
reklama
przepraszam jestem nowa i zamiast założyć nowy wątek, to podpięłam się pod cudze pytanie. W skrócie: 24 lata, pcos, 3 cykl na lekach metformina, progesteron, euthyrox. Od 2 dni spóźnia mi się okres, od 1,5 tyg powiększone i tkliwe piersi. Zrobiłam test, czy tam coś widać, czy ja mam zwidy. Dziś juz nie mam jak zbadać bety.... Pomocy. Ja chyba popadam w paranoje.Zobacz załącznik 846133
Jak dla mnie niestety biel. Przykro mi. Powtórz jak @ nie przyjdzie w weekend. Albo jutro beta i masz jasność.
 
reklama
Do góry