reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy na tym teście coś widać?

wer24

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Kwiecień 2018
Postów
47
przepraszam jestem nowa i zamiast założyć nowy wątek, to podpięłam się pod cudze pytanie. W skrócie: 24 lata, pcos, 3 cykl na lekach metformina, progesteron, euthyrox. Od 2 dni spóźnia mi się okres, od 1,5 tyg powiększone i tkliwe piersi. Zrobiłam test, czy tam coś widać, czy ja mam zwidy. Dziś juz nie mam jak zbadać bety.... Pomocy. Ja chyba popadam w paranoje.
Screenshot_2018-04-12-13-10-25.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-04-12-13-10-25.png
    Screenshot_2018-04-12-13-10-25.png
    103,1 KB · Wyświetleń: 1 534
reklama
Rozwiązanie
Mnie również przykro, bo wiem jak to jest chcieć i czekać. Ale głowa do góry, nie załamuj się. Po miesiączce trzeba się zacząć działać :) W końcu musi się udać :)
W moim przypadku mimo PCOS mam bardzo regularne miesiączki, jak w zegarku co 26 dni. Mam problem z owulacja. Nie pierwszy krok, to stymulacja i próby naturalne, bo nasienie jest w porządku. Przyjmuje leki, także może progesteron jeszcze utrzymuje się w.organizmie
Jeżeli cały czas bierzesz progesteron i nie odstawiłaś go to miesiączka może jeszcze długo nie przyjść. Miałaś potwierdzoną owulację w tym cyklu?
 
reklama
Jak dla mnie niestety biel. Przykro mi. Powtórz jak @ nie przyjdzie w weekend. Albo jutro beta i masz jasność.[/QUOTEQUOTE
Jesteśmy dorośli, wszystko rozumiem. Stwierdzamy fakty. Mogę się upierac, ze Ziemia jest okrągła, jednak fakty naukowe temu przeczą. W tej kwestii także nie będę obstawac przy innej wersji
Dziękuję, za poświęcony mi czas i udzielenie bardzo kulturalnych odpowiedzi, na tak zenujace pytanie. :) :)
 
Jeżeli cały czas bierzesz progesteron i nie odstawiłaś go to miesiączka może jeszcze długo nie przyjść. Miałaś potwierdzoną owulację w tym cyklu?
Tak owulacja była, to już kolejny cykl z progesteronem i zazwyczaj cykl trwal 26 dni. W tym cyklu już jest odstawiony. Na drugi dzien od odstawienia zawsze występowało. krwawienie. Może w.tym cyklu jest inaczej. Nie będę juz gdybac. W razie gdyby jutro nadal nie przyszła miesiączka, zrobię badanie z krwi.
 
Powtórz test za 2 dni. Może to jeszcze za wcześnie. Mi wyszła bardzo blada druga kreska 2 dni po spodziewanej @ . Ja coś tam widziałam mój mąż nic. Za dwa dni też nie było rewelacji ale już mąż coś zauważył. A teraz mam 4 mce do rozwiązania. Jak nie będziesz miała @ a testy takie blade to idź do gin. Ja nie robiłam trzeciego testu żeby zobaczyć grubą wyraźną kreskę. Ta blada ledwo widoczna mi wystarczyła. Jak nie ma ciąży to absolutnie nic się nie zarysuje. Trzymam kciuki
 
reklama
Na zywo na tescie napewno lepiej widac..ja mialam cien cienia widoczny bez mruzenia oczu a jak chcialam uwiecznic na fotce to tam ledwo cos widac wrrrrrrrr trzeba sie przygladac dluzej

Zycze 2 kreseczek:):):):)
 
Do góry