reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy naprawdę jestem w ciąży?

Dołączył(a)
12 Marzec 2018
Postów
8
Witajcie

Mam ostatnio takie zapytanie

Otóż miesiączke miałam 14 lutego i trwała 5 dni. Dni płodne sprawdzałam z aplikacją i jak było zaznaczone że mam dni bezplodne(pierwszy dzien) to kochałam się z mężem ze skonczeniem bez gumki (był to 27 luty wtorek)W nocy bolało mnie podbrzusze i kuły jajniki. ( była to owulacja a ja kochałam się bez zabezpieczenia!!) następnie 2 marca zrobiłam test i pokazał 2 kreske bardzo bladziutka a w sobotę i w niedzielę wyszły negatywne. Byłam u gin 6 marca i powiedział że nic nie widzi i zrobił mi zdjęcie jajników( po 3 pęcherzyki w każdym jajniku) zrobiłam 8 marca bete i wyszła 0.20. Z aplikacją okres powinnam dostać w niedzielę i mi wyświetla że spóźnia mi sie 2 dni a licząc od dnia owulacji to powinnam dostać jutro. robiłam dzisiaj rano test i wyszły dwie kreski ale ta druga jest widoczniejsza . Czy to możliwe że jestem w ciąży?? Minęło 13 dni od owulacji
( zdjecie dzisiejszego testu w załączniku )
 

Załączniki

  • 20180312_045526-1.jpg
    20180312_045526-1.jpg
    487,4 KB · Wyświetleń: 671
reklama
Na moje oko też pozytywny. Nie jest to jakoś bardzo mocna kreska. ale widoczna dla oka. Też radziła bym powtórzyć test jutro z porannego moczu bądź za 2 dni. Albo by było pewniejsze jeszcze raz bete

Napisane na Moto C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ciąża jest bardzo prawdopodobna choć na zdjęciu słabo widać. Proponuję powtórzyć betę.

PS.Chyba masz bardzo kiepską aplikację bo 13 dc przy cyklach w miarę regularnych to jak najbardziej dni płodne a nawet bardzo. Dni bezpłodne są na początku cyklu (niepewne maks 6-7 dni licząc okres) i tuz przed miesiączką (maks 10 dni czasem tylko 7) więc możesz sobie sama policzyć. Zresztą sama aplikacja (czyli liczenie tylko po dc) jest bardzo nieskuteczna - takie trochę wróżenie z fusów (ja na przykład zanim mi się cykl całkiem rozwalił zawsze owulację później (18dc) i jakbym korzystała z takich wyliczeń to non-stop bym w ciąży chodziła). Dopiero obserwacja śluzu i temperatury daje miarodajne wyniki.
 
Ja tam ledwo co dostrzegam tę 2 kreskę ale u Mnie w drugiej ciąży pierwszy test tak pokazał drugi zrobiłam po 10 dniach i już było widać dobrze. Tylko u Nas w tym przypadku cykl trwał 96 dni :p i mimo, że z OM wychodził II trymestr tak naprawdę był to początek ciąży :D za to teraz w 3 wszystko "jak być powinno"
 
Co do aplikacji i kontrolowania dni plodnych, to żadna aplikacja nie jest w stanie wyznaczyć dni płodnych i owulacji.
Kobiecy organizm, to nie komputer. Owulacja może być wcześniej może być później. Bardziej bym się opierała na obserwacji śluzu, ewentualnie zainwestować w testy owu.
Dokładnie aplikacja o dupe rozbić.
 
Myślę że jesteś w ciąży.
Tylko wczesna i dlatego taka kreska.
Powtorz np jutro albo idź na betę hcg
 
reklama
Do góry