reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy naprawdę jestem w ciąży?

reklama
Jeśli dopiero 28 miałaś owulację to i tak ginekolog niczego nie zauważy, wątpię, żeby było widoczne coś na usg. Dziewczyny wyżej piszą dobrze, powtórz lepiej betę. Ja też korzystałam z aplikacji, kochałam się tylko w dni teoretycznie bezpłodne, teraz 29 tydzień
 
Jeśli nie masz innych problemów zdrowotnych wymagających szybkiej reakcji to do gina za wcześnie - jeszcze nic nie zobaczy. Trzeba powtórzyć betę i wtedy będzie jasność a do gina najwcześniej za 2 tygodnie (chyba że tak jak wspomniałam masz inne problemy zdrowotne)
 
Ja bym usiadła na pupie i cierpliwie - choć wiem, że trudno poczekała. Zrób tę Betę jak mówią dziewczyny raz jeszcze lub domowy ciążowy, za jakiś czas. Ja w tej ciąży czekałam specjalnie do kilku dni po @, ale też nie zbyt długo ze względu na leki które brałam, których w ciąży nie wolno. Jak wyszły 2 kreski odstawiłam leki zapisałam się na spokojnie do lekarza, który miał czas za 2 tygodnie, więc też na spokojnie (jakkolwiek to możliwe) poczekałam na wizytę. I nie popełnię więcej błędu ze zbyt wczesnym "odkrywaniem ciąży".....
 
A o świadczy z usg dnia 6 marca : trzon macicy 48x41mm endometrium 13.5mm

a z usg z 13 marca : trzon macicy
52x40mm endometrium 17mm i widoczy pęcherzyki ciążowy prawdopodobnie ???

Dzisiaj jeszcze nie dostałam miesiączki
 
Źle chyba sie wyraziłam. Gin mi w opisie napisał że : "w obrębie endometrium widoczna niewielka hypoechogeniczna przestrzeń( pęcherzyk ciążowy?)"
 
To jest ciąża na 1000%. Nawet blada kreska na teście potwierdza. A opis USG jest tylko potwierdzeniem że test się nie pomylił - na tym etapie to że cokolwiek widać to i tak dużo - a ginekolodzy zawsze są zachowawczy bo na tym etapie często zdarza się poronienie i wolą kobiet nie nakręcać. A endometrium 17 to dodatkowo przesłanka. A jak masz jeszcze wątpliwości to zrób betę - zobaczysz że wyjdzie wysoka.
 
reklama
To moje dzisiejsze usg. A bete robie jutro;)
 

Załączniki

  • 20180313_122636.jpg
    20180313_122636.jpg
    1 007,2 KB · Wyświetleń: 247
Do góry