reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy naprawdę jestem w ciąży?

reklama
Aplikacja sama wam nic nie da. Najlepiej sprawdzać temperaturę , a jak nie to śluz. Potrzeba obserwacji,żeby stwierdzić , kiedy mamy płodne, a kiedy nie :)
 
Gratuluję :)

Ja dzisiaj robiłam test, mimo, że jestem 6 dni prze terminem @. Mam cykle 32 dniowe jak w zegarku od lat. Wyszła mi taka blada krecha ale jednak jest, pytanie czy to możliwe, że na kilka dni przed planowanym terminem @ coś widać na teście? IMG_2689.JPG
 

Załączniki

  • IMG_2689.JPG
    IMG_2689.JPG
    372,2 KB · Wyświetleń: 236
Gratuluję :)

Ja dzisiaj robiłam test, mimo, że jestem 6 dni prze terminem @. Mam cykle 32 dniowe jak w zegarku od lat. Wyszła mi taka blada krecha ale jednak jest, pytanie czy to możliwe, że na kilka dni przed planowanym terminem @ coś widać na teście? Zobacz załącznik 844310
Jesteś w ciąży :) gratuluje!

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratuluję :)

Ja dzisiaj robiłam test, mimo, że jestem 6 dni prze terminem @. Mam cykle 32 dniowe jak w zegarku od lat. Wyszła mi taka blada krecha ale jednak jest, pytanie czy to możliwe, że na kilka dni przed planowanym terminem @ coś widać na teście? Zobacz załącznik 844310
Pewnie, że możliwe, może akurat w tym miesiącu owulacja była szybciej? Powtórz test albo lepiej idź na betę, będziesz miała 100% pewności :) Dodam, że moja ledwo widoczna kreska dziś ma 32 tygodnie, za moment będzie z nami :p
 
Witam jestem tu nowa
Nie wiem z kim mogę pogadać z mężem mamy 8 letniego syna od 5 lat staramy się o drugie bez sukcesu dwa razy poronilam jedna operacyjnie usunięta druga samoistnie dziś mam termin miesiaczki zrobiłam test i nie wiem co mam o tym myśleć nie nakręcam się bo nie chce jak co miesiąc płakać
 

Załączniki

  • 15227456602421343565184.jpg
    15227456602421343565184.jpg
    778,6 KB · Wyświetleń: 176
Cześć dziewczyny mam pytanie do was. Więc tak kochalam się z partnerem bez zabezpieczenia w dni płodne 2dni przed owulacja i wczesniej dochodziło do wytrysku w środku. Czy mogę zajść w ciążę?
 
reklama
Hej już nic nie rozumiem w cyklu 25 27 testy wychodziły pozytywne ze slaba kreska druga testowa zrobiłam trzy ż różnych firm okres mam co 28 dni dziś jest 30 dc i zrobiłam o 6 rano i wyszedł negatywny co ja mam o tym myśleć mam nadzieję że ktoś z was kochane odpowie pozdrawiam
 
Do góry