reklama

czy nie za mało je ?? poradcie , a co jedza wasze dzieciaczki ?

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2009' rozpoczęty przez pchelka10.05, 19 Listopad 2010.

1. pchelka10.05

pchelka10.05 Zadomowiona(y)

witam nasza córeczka ma prawie 11 miesiecy i jej jadłospis wyglada nastepujaco . Nicolka ma skaze białkowa. Co moge jej nowego podac ??Mam wrazenie ze za mało je :-(

9:00-mleko bebilon pepti + 2 miarki kaszki (bobowita ) ok 150ml do tego ok 30 ml herbatki ( czytej wody nie ruszy i czystego mleka równiez )

12:00 obiadek (tylko ze słoiczka inny jest bebe zaraz pluje, wymiotuje i rzuca na wszystkie strony ) ale jest ciezko pół słoiczka raz na tydzien zje cały + herbatka oczywiscie

15:00 mleko + kaszka 150ml

18:oo- kaszka manna na wodzie z dodatkiem soku z malinami ( własnej roboty sok z całymi malinami 3 krzaki specjalnie dla małej ) a kaszke robie na wodzie bo mała ma skaze białkowa i kazdy sie dziwi ze je a wcina az sie uszy trzesa :-)

21-00 mleko + kaszka 150ml

ok 24 120-150 mleka z kaszka

w miedzy czasie je chrupki kukurydziane, ryzowe, bułeczke (wiec rozrzuci ), banan+jabuszko przetarte (do raczki jak dostała kawalek to jest tak łapczywa ze nie zdazy pogryzc a juz nastepny kawałek wpycha do buzi i wtedy sie dławi wole trzec ), biszkopcik

buziaki asia

2. porzeczkas

porzeczkas Fanka BB :)

Witaj :-):-) Wedlog mnie wcale nie je za malo...Zbierajac wszystko razem by wychodzilo, ze caly czas cos przegryza a jezeli przybiera na wadze to jest wszystko ok...Nic sie nie martw;-);-);-)
    Pozdrawiam

3. reklama
  4. Sol

Sol Gość

Jeny żeby moja tyle jadła jak miała 11 miesięcy :-D
    Jeśli prawidłowo przybiera na wadze nie ma się czego bać :tak: A sądząc po zdjęciu to wygląda na dożywioną dziewczynkę :tak: :-)

5. Maliina

Maliina Moderator

hmmm... widze ze glownie mleczne posilki ma....
    moja obecnie tez ale myslalam ze to nie jest dobre.. ze dziecko juz powinno jesc stale obiadki i deserki w zamian za posilki mleczne...
    moja wczesniej jadla ladnie ale etraz jest calkiem anty na jedzenie stale i chce tylko mleko z kaszka....

6. monikasia

monikasia Fanka BB :)

Moim zdaniem jest ok.Moja ma 9 mcy i je podobnie z tym ze ja karmie jeszcze piersia. Co do obiadkow to tez ze sloiczka i tez pol i bardzo zadko caly;)

7. pchelka10.05

pchelka10.05 Zadomowiona(y)

to sie uspokoiłam dzieki dzioewczyny
    a to najnowsze zdjecie

zalacznikss.jpg

8. Mama Stacha

Mama Stacha &Franka&Janka

Prześliczna :-)

9. kolakinka

kolakinka Fanka BB :)

10. reklama
  11. olka2212

olka2212 Wikusia

Witam:)
    Też się ostatnio zastanawiałam czy oby nie daje małej zbyt dużo lub mało jedzonka
    u nas wygląda to tak
    7 180ml kaszki pszennej
    10 120ml soczku lub herbatki
    13 obiadek cały słoiczek
    16 deserek słoiczek lub robiony
    19 210ml kaszki

między czasie chrupki jakieś biszkopciki albo popija herbatki Wody nie tknie

347f7177a7.jpg

12. aga6671

aga6671 Mama Hani i Tomka

Olka jak ty dajesz za mało to ja dużo za dużo przekarmiam:)
    6.00- 150 ml mleka (śpi jeszcze)
    9.00- kaszka (nie wiem dokładnie ile...mała miseczka)
    11.00- 120 ml mleka(idzie spac)
    14.00- obiadek (sama gotuje...może trochę więcej niż duży słoiczek)
    16.00- 120 ml mleka(spanie)
    17.30- owoc lub deserek
    19.30- kaszka (więcej niż na śniadanie)
    21.00- 150 ml mleka

Hmmmm...wychodzi 8 posiłków...ale mam nadzieję że za niedługo zrezygnuje z picia o 6...no i jak zacznie spać tylko raz dziennie to tez odpadnie jedno mleko:)

Ostatnia edycja: 19 Listopad 2010

Poleć forum