reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy nie za mało je ?? poradcie , a co jedza wasze dzieciaczki ?

reklama
Je mlecznie bo jest problem, żeby piła co innego...i ciężko się przekonuje do nowych produktów...Ale muszę przyznać, że od kilku dni jest znaczna poprawa. Chętniej otwiera buźkę i próbuje nowych rzeczy. Dzisiaj nawet zjadła 1/3 owoców ze słoiczka. Cycek jest rano, w ciagu dnia raz i na noc. Za kilka dni spróbuje zrezygnować z tego w środku. Odkryłam też, że otwiera dziubek,żeby napić się ze szklanki więc to też dobry znak ;)
 
jezeli chodzi o butelke to ja moja przekonywalam do tego dwa miesiace dzien w dzien na poczatku byl placz ale po tem probowała zasmakowalo jej .. mleka modyfikowan dla niej tez przerzucilam z 5 az w koncu znalazlam takie ktore jej przypasowalo i mogła przestać stopniowo karmic przestalam karmic prawie 2 miesiace temu
 
Moja zuzia je za dużo!!!!hej jak tam z jedzeniem u Was? moja to cały czas jest głodna a przynajmniej mówi am i ciągnie mnie do lodówki, je wszystko oprócz kaszy, dziennie wychodzi tego sporo jestem przerażona bo nie wiem czy to normalne, zaczęła chodzić i może tyle potrzebuje?? sama nie wiem
dziś np 6.00 zjadła jajecznicę z jednego jajka, 9.00 danio serek ( nie danonek tylko danio!!) 11.30 zupa, 14.00 1/2pulpeta gotowanego z marchewką i groszkiem,15.30 bakuś, 18.00 biały ser z jogurtem nat.wymieszany. W między czasie w ciągu dnia pół jabłka i pare chrupek. pije tylko wode i to w sporych ilościach, ile jej nie dam tyle wypije. Jeśli chodzi o węglowodany to troszkę bułeczki skubnie, czasami kasza jaglana z indykiem, czasami makaron z mięsem lub serem białym, ziemniaki sporadycznie bo ma w zupie z reguły, słodycze bardzo rzadko typu jajko niespodzianka - zje kawałek i wyrzuca. Stwierdziłam że nie mam pomysłów co jej dawać...mleka z płatkami nie chce, kupiłam takie kółeczka z miodem i nie podeszło jej...może na gotujących grudniówkach coś podpatrzę
 
Ostatnia edycja:
Hidi odradzam danio i bakusie. Kilka dni temu dowiedziałam się od koleżanki, która była ze swoim synem u dietetyczki (5lat i 34kg) i kazała odstawić jako, że to produkty mocno kaloryczne, a że dzieciom bardzo smakują to łatwo przesadzić. Ja się nie znam na tych wszystkich proporcjach i tym podobnych, ale nie podaję takich rzeczy Frankowi a i Stasiowi bardzo rzadko.
 
mamaStacha wiem że to słodkie ale nie wiem co jej dać, ona kaszy w ogóle nie jada, zostaje biały ser i jajko no i te serki
 
reklama
mamaStacha ona wcina owoce oddzielnie, jabłko, gruszka, banan to jej ulubione, joguru naturalnego nie ruszy i z owocami też nie....takie małe a takie wybredne:-D
 
Do góry