reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy oddajecie 1% podatku i dla kogo?

reklama
Dołączył(a)
1 Listopad 2016
Postów
14
Rozwiązania
0
Ja zawsze dawałam na zwierzaki. W tym roku poznałam dziewczyny z Ratujmy Kundelki. Tylko nie wiem, czy mają już wszystko załatwione, zeby im kasę wpłacać...
 
Dołączył(a)
22 Luty 2017
Postów
1
Rozwiązania
0
A ja i w tym roku miałem zwrot. Kwota zwrotu nieco ponad 2 tyś zł. na organizację US przekazał 38 zł. Niby kwota nie duża ale zawsze coś pomoże. W tym roku oddałem na Fundację Pociecha.poniżej info o ich działalności gdyby ktoś chciał.

"Fundacja Pociecha pomaga dzieciom z rodzin ubogich i niewydolnych wychowawczo. Obecnie ma podopiecznych w wieku od 6 do 18 lat. Wspiera świetlice środowiskowe, zapewnia dzieciom bezpieczne miejsce po szkole, opiekę, ciepły posiłek i pomoc w nauce. Zachęcam do przekazania 1% podatku na Fundacje Pomocy Dzieciom POCIECHA nr KRS tej fundacji: 0000 426 589"
 

marlusia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Luty 2019
Postów
689
Rozwiązania
0
Ja od zeszłego roku niestety mam komu przekazywać, zresztą zdjęcie niżej.
 

Mujer

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Czerwiec 2014
Postów
3 413
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
1
Może ktoś chciałby przekazać swój 1% chłopczykowi z SMA. Szybko muszą uzbierać 9mln zł...
 
Do góry