reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy oddajecie 1% podatku i dla kogo?

Jeżeli macie problem z wyborem organizacji, której przekazać 1% podatku. To polecam Wam Expatrię (www.1procentdzieciom.pl).
Pomaga ona najbiedniejszym polskim dzieciom mieszkającym w krajach byłego ZSRR.
Pomóżmy więc i my ratować zdrowie i życie ciężko chorych dzieci z Kresów.
 
reklama
168952_1627707286050_1037599489_1343066_1798889_n.jpg
 
Serce mi się kraja, jak widzę takie wpisy:( Chcę oddać w tym 1% podatku na dzieci, ale wydaje mi się, że lepiej oddać na fundację niż na prywatną osobę?
 
Serce mi się kraja, jak widzę takie wpisy:( Chcę oddać w tym 1% podatku na dzieci, ale wydaje mi się, że lepiej oddać na fundację niż na prywatną osobę?
moj synek jest w Fundacji Dzieciom Zdazyc z Pomoca tylko aby dostal 1% musi byc koniecznie jego dopisek w rubryce cel szczegolwy,inaczej wlasnie 1% trafi do fundacji z ktorej my jako podopieczni nie mamy zadnych zyskow,polega to na tym ze Fundacja daje nam mozliwosc uczcciwego zbierania pieniazkow na leczenie dzieci,tj udostepia sybkonta na ktore darczyncy moga wplacac pieniazki ktore potem my rodzice moze wyjac za okazaniem faktur na leki,rehabilitacje dzieci,wiec wszystko jest w 100% jasne i klarowne ze faktycznie pieniazki SA przeznaczanie na dzieci,takze ja prosze kazda osobe o 1%,nasze leczenie na chwile obecna wynosci kolo 2 tys zl miesiecznie ale....... do tego dochodzi dieta,rehabilitacja wiec czlowiek nie jest w stanie dac dziecku to czego potrzebuje,stad apele i moje prosby do was.....do ludzi ktorzy przyblizaja dla mego synka walke o lepsze jutro.........a takowe napewno bedzie:-) Dziękuje:tak:
 
Komi1911 to zawsze musi byc taki dopisek na jakąś konkretna osobe, zeby taka fundacja pomogla, tzn przekazała pieniążki na leczenie, itp??
 
tak czy siak idą do fundacji, której podopiecznym jest dana osoba, ale fundacja ma je wykorzystac na leczenie tej wlasnie konkretnej osoby
 
reklama
Do góry