reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy pasuje taki kolor dla chłopca?

Ja bym nie kupiła takiego koloru dla syna i też uważam, że ten rowerek nie nadaje się dla 6 miesięcznego dziecka. My mamy podobny i syn zaczął w nim jeździć jakoś przed pierwszymi urodzinami
 
reklama
Takmi rowerkiem moze jeździć dziecko ,które już samodzielnie i stabilnie siedzi , 6 miesięcy to zdecydowanie za mało, ja tez taki dostalam na 1 urodzinki, a co do koloru nie kupiłabym dla chlopca
 
Takmi rowerkiem moze jeździć dziecko ,które już samodzielnie i stabilnie siedzi , 6 miesięcy to zdecydowanie za mało, ja tez taki dostalam na 1 urodzinki, a co do koloru nie kupiłabym dla chlopca
Nie zgodzę się z Panią. Ten "rowerek" na początku może pełnić funkcję spacerówki + regulacja oparcia, pozycja leżąca, pół leżąca.
 
Nie zgodzę się z Panią. Ten "rowerek" na początku może pełnić funkcję spacerówki + regulacja oparcia, pozycja leżąca, pół leżąca.
A jaki jest sens używania tego zamiast wózka dla dziecka które nie siedzi? Dziecko i tak będzie leżało w dodatku rowerek ma mniej miejsca niż wózek
 
Mój Bułek ma fotelik do samochodu w kolorze czerwonego wina. Co kogo obchodzi jakich wyborów kolorystycznych dokonujesz? To twoje dziecko, twój sprzęt, twoje pieniądze. Ktoś cie sponsoruje żebyś się o opinie pytała?
 
A jaki jest sens używania tego zamiast wózka dla dziecka które nie siedzi? Dziecko i tak będzie leżało w dodatku rowerek ma mniej miejsca niż wózek
Mam dwie spacerówki z Adamex'a, a chciałabym jeszcze taki rowerek dla dziecka. Poza tym moje dziecko już siedzi i to stabilnie.
 
Mój Bułek ma fotelik do samochodu w kolorze czerwonego wina. Co kogo obchodzi jakich wyborów kolorystycznych dokonujesz? To twoje dziecko, twój sprzęt, twoje pieniądze. Ktoś cie sponsoruje żebyś się o opinie pytała?
A czy ma gdzieś Pani zdjęcie fotelika w tym kolorze? Chciałabym zerknąć. 😁
 
7A85756C-C5AB-4047-9E4F-CF37046AD856.png
 
reklama
Osobiście jak kupuje nowe to raczej w neutralnych kolorach ale co kto lubi, ileż to razy dzieci dziedziczą foteliki, wózki czy inne sprzęty po rodzeństwie innej płci i nic nikomu do tego w jakim kolorze to jest, maluch uwagi nie przywiąże a rodzice muszą patrzeć tylko na własne upodobania.
 
Do góry