reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy po 36 dniach od stosunku test ciazowy jest wiarygodny?

Amdziaaab

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Wrzesień 2022
Postów
16
Hej. Chciałabym zadać pewne pytanie bo 8 sierpnia uprawiałam seks bez zabezpieczenia a potem 19 sierpnia dostałam "miesiączkę" która wystąpiła 8 dni wcześniej niż planowana i był w niej skrzep i była dość obfita jeżeli to ma jakieś znaczenie. W poniedziałek i niedzielę dwa tygodnie temu robilam test ciazowy i wyszedł negatywny po czym po tygodniu dostałam "miesiączkę" ale była ona mniej obfita niz zawsze ale także miała troszkę skrzepów. I dziś zrobiłam znowu test ciążowy z porannego I wyszedł negatywny czy to znaczy że nie jestem w ciazy? Przepraszam ze pytam ale mam wrażenie że juz obsesyjnie o tym myślę ale zdaje sobie również sprawę z tego że ten stosunek bez zabezpieczenia był bardzo nierozważny oraz nieprzemyślany.
 
reklama
Po prostu mam wrażenie że jestem w tej ciąży i cały czas się boje a nie mam z kim o tym porozmawiać. I nie wiem czy to o strachu czy od czego😪
Jak masz wrażenie że jesteś, mimo że na bank nie jesteś, to nie dorosłaś do współżycia.
A jak chcesz mieć pewność na milion procent, tak żeby mieć to wypisane na papierze bez wizyty u lekarza , to zrób sobie badanie Bety HCG .
Tego badania organizm nie oszuka.
 
Jak masz wrażenie że jesteś, mimo że na bank nie jesteś, to nie dorosłaś do współżycia.
A jak chcesz mieć pewność na milion procent, tak żeby mieć to wypisane na papierze bez wizyty u lekarza , to zrób sobie badanie Bety HCG .
Tego badania organizm nie oszuka.
Teraz zdaję sobie sprawę że nie dorosłam do tego i dałam się głupio namówić ale czy zeby zrobić bete muszę mieć 18 lat? Bo mam 17 to mogę zrobić je sama?
 
Nie wiem czy musisz mieć zgodę rodziców. Poczytaj w necie.
Jednak na bank nie jesteś w ciąży. To niemożliwe. A jak nie to jedz z mamą do ginekologa ona nie musi wchodzić powiedz że chcesz tylko się skontrolować bo boli Cię brzuch często i tyle. A jeśli jesteś w ciąży jakimś cudem to i tak nie ukryjesz przed rodzicami
 
Nie wiem czy musisz mieć zgodę rodziców. Poczytaj w necie.
Jednak na bank nie jesteś w ciąży. To niemożliwe. A jak nie to jedz z mamą do ginekologa ona nie musi wchodzić powiedz że chcesz tylko się skontrolować bo boli Cię brzuch często i tyle. A jeśli jesteś w ciąży jakimś cudem to i tak nie ukryjesz przed rodzicami
Ja zdaję sobie sprawę z tego że to wręcz niemożliwe żebym była w ciazy ale przeraża mnie to że na przyklad cały czas mam wrażenie że bolą mnie jajniki albo że moje piersi się zmieniają i także ta druga miesiączka była po 20 dniach i była mało obfita gdzie nigdy mi się to nie zdarzało
 
reklama
Ja zdaję sobie sprawę z tego że to wręcz niemożliwe żebym była w ciazy ale przeraża mnie to że na przyklad cały czas mam wrażenie że bolą mnie jajniki albo że moje piersi się zmieniają i także ta druga miesiączka była po 20 dniach i była mało obfita gdzie nigdy mi się to nie zdarzało

No to zgłoś się do lekarza z nieregularnymi miesiączkami. I wszystko się powinno wyjaśnić.
 
reklama
Do góry