reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy po inseminacji czułyście dyskomfort?

Dołączył(a)
28 Kwiecień 2022
Postów
7
Jestem 6 dzień po inseminacji. 3 pęcherzyki 22mm i 16mm w lewym jajniku i 16mm w prawym. Chciałam podpytać czy po zabiegu czułyście jakiś dyskomfort? Wieczorem po inseminacji wyleciał ze mnie skrzep, pewnie od udszkodzenia trochę błony, od kilku dni kłuje mnie lewy jajnik i takie uczucie ciągnięcia w dół i ból krzyża. Czy mogło dojść do jakiegos podrażnienia podczas inseminacji? Przed przyjmowałam biofelma przez 3 dni, 48h przed zabiegiem genopetyl + ovirtelle czy te zastrzyki mogą powodować też takie objawy? Nie jest to mocne kłucie, ale trochę się przestraszyłam.
 
reklama
Bezsposrednio po zabiegu czułam dyskomfort i bolał mnie pęcherz. Kilka dni po czułam chwilowe kłucia jajników i ciągnięcie w brzuchu. Myśle, ze był to skutek leków jakie brałam do inseminacji.
 
Bezsposrednio po zabiegu czułam dyskomfort i bolał mnie pęcherz. Kilka dni po czułam chwilowe kłucia jajników i ciągnięcie w brzuchu. Myśle, ze był to skutek leków jakie brałam do inseminacji.
ja miałam tylko właśnie te zastrzyki, ale tak sobie myślę, że to właśnie przez te hormony i tak organizm też reaguje.
 
Do góry