reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy po porodzie mogą występować cykle miesiączkowe nieregularne?

Jusia22

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Sierpień 2005
Postów
226
Miasto
Mieszkam w Bytomiu woj.Śląskie
Witam!
Mam pytanie :) Natomiast urodziłam 5 listopada 2005r.
Pierwsza miesiączke dostałam po 8 tygodniach ponieważ nie karmiłam piersią bo miałam zapalenie nerki.Ale to nieważne.:p
Czwartego stycznia pojawiła sie druga miesiączka nie było by problemu gdybym nie dostała znowu tzn.30 stycznia :( wiem że to jest dziwne :(
1 marca znowu pojawiła sie miesiaczka a teraz jest juz 2 kwietnia i nic.Cisza okresu brak.
Nie wiem co sie dzieje :(
Czy któraś z was tak miała.Prosze o rade.Pozdrawiam.
 
reklama
Ja urodziłam 4 listopada, pierwsza miasiaczke dostałam 15 grudnia i była bardzo obfita i długa, ponad 8 dni, nastepna dostałam po miesiacu i teraz poniewaz biore tabletki mam okres regularny.
 
Ja też biorę tabletki więc regularnie miesiączkuje ale nie przejmuj się tym Jusia22. Po takiej burzy hormonalnej jaką nasze organizmy przeżyły w ciaży i po jej zakończeniu organizm ma prawo dochodzić do siebie przez kilka miesięcy.
 
ja miałam istny koszmar!!!!urodziłam 20 kwietnia 1 okres dostałam w sierpniu trwał 10 dni potem miałam 7dni przerwy i znowu 10 dni!!myślałam ze się wykończe!!!zaczełam brać tabletki i koszmar się skończył!!
 
ja też mam nieregularnie miesiączki, jednak odstepstwo max. tydzień półtora, ale Jusia22 nie stresuj sie jak napisała eg to jest normalne po ciąży i po kilku miesiącach wszystko powinno wrócić do normy...
 
WItam!
Juz sie wszystko wyjasniło.Prawdopodobnie opózniła sie miesiączka poniewaz bardzo sie stresowałam :( Teraz biore tabletki antykoncepcyjne i wszystko wrociło do normy dzieki za pocieszenia. :) POZDRAWIAM
 
Do góry