reklama

czy po zabiegu łyżeczkowania można zacząć ćwiczyć?

Temat na forum 'Archiwum "poronienia"' rozpoczęty przez nisiao, 1 Czerwiec 2012.

1. nisiao

nisiao Fanka BB :)

Mijają 3 tyg po zabiegu,brzuch przestał boleć i krawienia nie ma,niestety po poronieniu dostałam strasznego apetytu i teraz zastanawiam się czy są wskazane ćwiczenia...takie brzuszki czy coś.nadwaga w staraniu się o dzidziusia też nie jest wskazana.

2. andrzelika1989

andrzelika1989 Fanka BB :)

myślę nie ma przeciw wskazań ja poroniłam trzy razy i lekarz nic mi takiego nie zabraniał, po cesarskim cięciu gdy donosiłam 4 ciąże lekarz pozwolił mi ćwiczyć to pewnie po łyżeczkowaniu tym bardziej można, a byłaś na usg kontrolnym już? Moim zdaniem wolno ja ćwiczyłam. Daj tylko macicy czas na kolejną ciąże nie spiesz się. Będzie wszystko dobrze trzymam kciuki :*

3. reklama
  4. nisiao

andrzelika1989 -na usgkontrolnym jeszcze nie byłam,za tydzień musiałabym iść,choć myślałam czy nie iść dopiero po pierwszej @jak dostanę,choć wskazania są żeby po zabiegu iść 4 tyg na kontrole,mam nadzieję że wszystko dobrze się tam zagoiło.

5. Sandy40

Sandy40 Fanka BB :)

Jeśli zabieg wyłyżeczkowania był po poronieniu organizm powraca całkowicie do stanu sprzed ciąży po 3 miesiącach. Jeśli był to zabieg diagnostyczny, do aktywności fizycznej można powrócić już po pierwszej miesiączce od zabiegu

6. PiaLove

PiaLove Fanka BB :)

Witam :)
    Odwiedzam Was z prośbą o oddanie głosów na moją córeczkę która bierze udział w konkursie, głosy oddaje się codziennie raz dziennie ODDAJ GŁOS - z góry dziękuję :*
    i pozdrawiam:happy:

7. nisiao

Sandy40 no to jednak będę musiała odczekać 3 miesiące.Bo jednak zauważylam teraz że nawet po dłuższym spacerze to jednak nie bardzo się czuję.

Poleć forum