reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy Po Zabiegu Należy Się L4

Mamusiasynusia

Mama Mateuszka i Oleńki
Dołączył(a)
15 Wrzesień 2007
Postów
2 212
Miasto
Warszawa
Witajcie.
Może głupie pytanie zdam, ale nieweim gdzie się tego dowiedzieć.
Jutro mam zabieg wyłyżeczkowania (pewnie większość wie, że moja dzidzia niestey umarła) i zastanawiam się czy dostane w szpitalu zwolnienie po tym zabiegu. Lekarz zlecający mi badania przed zabiegiem powiedział mi tylko tyle, że poleże jeden dzień i na drugi wyjde. Nie wyobrażam sobie, abym miała zaraz po tym leciec w poniedziałek do pracy. Niewiecie jak to jest?
 
reklama
po takim zabiegu należą Ci się dwa tygodnie zwolnienia na dojście do siebie ( psychiczne). Ja takowe miałam. I nie wydaje mi się żeby to się zmieniło.
 
Witaj,

nie wiem jak to jest w praktyce, ale ja po zabiegu w szpitalu MSWiA w Wa-wie dostałam dwa tygodnie zwolnienia. Po pierwsze dlatego, że bolał mnie brzuch i krwawiłam- ciężko wówczas wysiedzieć w pracy 8 godzin, a po drugie- psychicznie- też nie dawałam rady i na pewno nie nadawałam się do pracy po wyjściu ze szpitala. Potrzeba chyba jednak nawet te minimum czasu, żeby choć fizyczne rany się podgoiły. Co do psychicznego samopoczucia pewnie długo nie będzie dobrze, ale sama na pewno poczujesz, że jesteś gotowa, żeby już wrócić do ludzi. Tak czy inaczej troszkę na zwolnieniu musisz pobyć i jak Ci go nie zaoferują, to poproś o nie.
Pozdrawiam ciepluteńko i tak mi smutno, że nie skończyło sie to wszystko tym razem happy endem.
 
Witaj.
Przykro mi z powodu dziecka. Po zabiegu należą Ci się 2 tyg zwolnienia. Mój gin powiedział, że jeśli będę potrzebowała więcej to mam powiedzieć na wizycie. Więc pewnie Twój też da jeśli powiesz, że jesteś w złym stanie,
 
Dziękuje wam za odpowiedź, bo naprawde nie wyobrażam sobie jak miłabym iść do pracy. Mam nadzieje, że w każdym szpitalu lekarze tak do tego podchodzą.
 
Ja po zabiegu 16tc. nie musiałam iść do pracy ponieważ jestem na wychowawczym ale mąż dostał tydzień opiekuńczego ponieważ nie mogłam nic dzwigać a w szczególności syna który ma 16 kilo .Musisz napewno dostać L4,po łyżeczkowaniu musi sie wszystko oczyścić i pewnie stracisz dużo krwi więc bez sensu było by pójście do pracy.Przykro mi z powodu twojej dzidzi ale pamiętaj "Dzieci poronione nie odchodzą,one po prostu zmieniają datę przyjścia na świat"
 
Przepraszam dzewczyny, ale nie wiedzialam gdzie mam tm napisac .... sluchajcie we wrzesniu wyszla za maz i do slubu uezpieczalam mnie moja mama ... bylam zarejestrowana w urzedze pracy zreszta nadal jestem bo jestem na stazu .... moj maz dopiero ubezpieczac zacal mnie dzisiaj .... a wszpialu znalazlam sie wpatek i wczoraj puscili mni do domu .... czy mama mogla mnie tez ubezpiecza po slubie??czy jesli bylam w ciazy i poronilam to i tak jestem ubezpiczona
 
A ja miałam zabieg w sobotę . Bardzo brakuje mi mojego aniołka czuję taką straszna pustkę i nie umiem tego zrozumieć. zostałam wypisana po 4 godzinach po zabiegu. Po wypis kazali się zgłosić w poniedziałek i po zwolnienie. Mąż pojechał ale i zapytał się o zwolnienie to oni powiedzieli ze mogą wypisać tylko na trzy dni mogę wracać do pracy. Ale ja nie dam rady ani fizycznie ani psychicznie. Bardzo źle się czuje mam straszne bóle podbrzusza i obfite krwawienie z skrzeplinami strasznymi....
 
martusionek...ja zabieg mialam 24 lipca 2008 i zwolnienia dostalam 3 tygodnie.....tyle ile chcialam.....nikt nie robil mi problemów, krwawilam po zabiegu 2,5 tygodnia wiec nie wiem jak w takich warunkach pracować
 
reklama
Do góry