reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy podać 10 miesiecznemu niemowlakowi probiotyk Latopic bez konsultacji z lekarzem?

Basia_one

Multimama ;)
Dołączył(a)
25 Listopad 2011
Postów
2 189
Miasto
Zielona wyspa
Tak jak w temacie, zastanawiam sie nad tym probiotykiem dla mojej córci, ma ona nietolerancje glutenu i alergie na wiekszosc owoców. Mieszkam w Irlandii i obecnie nie mam dostepu do specjalisty alergologa, a gp to mi raczej nie pomoze...bo to lekarz od wszystkiego i od niczego. Po glutenie robi kupy ze sluzem, a po owocach ma wysypke na nogach. Dodam jeszcze, ze mala miala skaze bialkowa i nietolerancje laktozy, ale to juz jej chyba minelo, probujemy z jogurtami dla dzieci w malych ilosciach i narazie nic groznego sie nie dzieje.

Co o tym myslicie, podac czy nie? wydaje mi sie ze to dobry pomysl i sporo pozytywnych opinii ma ten probiotyk.
 
reklama
probiotyki są dobre dla alergików. Powodują łagodniejsze przejście alergii, zmniejszenie jej jak i złagodzenie atopowego zapalenia skóry, jeżeli takowe występuje przy alergii. Ja podaję synkowi i jak coś go uczuli, to troszkę łagodniej to przechodzi.
 
A nie możliwości ktoś przysłania Ci z Polski BIO GAI???Najlepszy probiotyk, skuteczny, poczytaj sobie o nim!
 
No wlasnie wskazania Bio Gai roznia sie nieco od tych z Latopic, zawieraja tez chyba rozne szczepy bakterii. Mi sa potrzebne te probiotyki skuteczne przy zapobieganiu alergii. Sprobuje Latopic na poczatek.
 
ja podawałam latopic córce całe 3 miesiące. pediatra zaleciła jakiś probiotyk, byle bez białka mleka krowiego, ja wybrałam latopic, bo jest o nim naprawdę sporo informacji.
 
reklama
Do góry