reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy polecacie Chicco Baby Hug 4 w 1???

Ooo super, bo właśnie się niedawno przeprowadziliśmy do domu, czyli warto do większych przestrzeni mieć taką kołyskę na kółkach, fajnie 😊 A powiedz mi proszę coś więcej o tej funkcji krzesełka, czy to praktyczne rozwiązanie? 😉
Dla mnie tak, ponieważ nie mieliśmy żadnych lezaczków/bujaczków a do karmienia mamy takie drewniane krzesełko Safety1st. Więc sprzęty się nam nie dublują. Jak chcę żeby mała sobie bardziej na luzie posiedziała z nami przy stole to przypinamy ją w Chicco. Ma opcję ustawienia oparcia pod kątem prostym. Obniżam nieco oparcie jak daje małej butelkę z mlekiem. Jak chce wziąć prysznic to też zabieram ją w tym do łazienki🙈 jak ktoś ma dodatkowo bujaczki albo miękkie krzesełko do karmienia to pewnie mniej i krócej korzysta. Nawet mąż który na początku trochę kręcił nosem na ten zakup, teraz uznał że naprawdę się przydaje. A jak była malutka to chciałam mieć ją blisko więc większość czasu leżała w chicco. Jedyny minus że łatwo się brudzi jak dziecko już je ale można wyprać w pralce i nic się nie dzieje. Kupiłam nowe ale na olx jest taki wybór że jak bym miała się teraz decydować to chyba bralabym używane. U nas napewno zostanie dla drugiego dziecka
 
reklama
Dla mnie tak, ponieważ nie mieliśmy żadnych lezaczków/bujaczków a do karmienia mamy takie drewniane krzesełko Safety1st. Więc sprzęty się nam nie dublują. Jak chcę żeby mała sobie bardziej na luzie posiedziała z nami przy stole to przypinamy ją w Chicco. Ma opcję ustawienia oparcia pod kątem prostym. Obniżam nieco oparcie jak daje małej butelkę z mlekiem. Jak chce wziąć prysznic to też zabieram ją w tym do łazienki🙈 jak ktoś ma dodatkowo bujaczki albo miękkie krzesełko do karmienia to pewnie mniej i krócej korzysta. Nawet mąż który na początku trochę kręcił nosem na ten zakup, teraz uznał że naprawdę się przydaje. A jak była malutka to chciałam mieć ją blisko więc większość czasu leżała w chicco. Jedyny minus że łatwo się brudzi jak dziecko już je ale można wyprać w pralce i nic się nie dzieje. Kupiłam nowe ale na olx jest taki wybór że jak bym miała się teraz decydować to chyba bralabym używane. U nas napewno zostanie dla drugiego dziecka
Super, dzięki!!! 😘 Fajnie, że są ustawienia oparcia pod różnym kątem, o czym nie wiedziałam. Haha, nawet do łazienki można zawieźć? 😁 Bomba! A powiedz mi czy korzystałaś może podczas karmienia z tej
Dla mnie tak, ponieważ nie mieliśmy żadnych lezaczków/bujaczków a do karmienia mamy takie drewniane krzesełko Safety1st. Więc sprzęty się nam nie dublują. Jak chcę żeby mała sobie bardziej na luzie posiedziała z nami przy stole to przypinamy ją w Chicco. Ma opcję ustawienia oparcia pod kątem prostym. Obniżam nieco oparcie jak daje małej butelkę z mlekiem. Jak chce wziąć prysznic to też zabieram ją w tym do łazienki🙈 jak ktoś ma dodatkowo bujaczki albo miękkie krzesełko do karmienia to pewnie mniej i krócej korzysta. Nawet mąż który na początku trochę kręcił nosem na ten zakup, teraz uznał że naprawdę się przydaje. A jak była malutka to chciałam mieć ją blisko więc większość czasu leżała w chicco. Jedyny minus że łatwo się brudzi jak dziecko już je ale można wyprać w pralce i nic się nie dzieje. Kupiłam nowe ale na olx jest taki wybór że jak bym miała się teraz decydować to chyba bralabym używane. U nas napewno zostanie dla drugiego dziecka
Ooo fajnie, że krzesełko ma opcję ustawienia pod różnym kątem. Nawet do łazienki można zawieźć? 😁 Nie no bomba!!! A korzystałaś może z tej dodatkowej tacki i pokrowca do karmienia, bo napisałaś, że się brudzi?
 
Super, dzięki!!! 😘 Fajnie, że są ustawienia oparcia pod różnym kątem, o czym nie wiedziałam. Haha, nawet do łazienki można zawieźć? 😁 Bomba! A powiedz mi czy korzystałaś może podczas karmienia z tej

Ooo fajnie, że krzesełko ma opcję ustawienia pod różnym kątem. Nawet do łazienki można zawieźć? 😁 Nie no bomba!!! A korzystałaś może z tej dodatkowej tacki i pokrowca do karmienia, bo napisałaś, że się brudzi?
Nie mam tej tacki i pokrowca. Córka na codzień je w drewnianym krzesełku a w tym Chicco sporadycznie, jakaś chrupkę albo śniadanie z nami. Jest na blw stąd też większy bałagan;)
 
Hejka Mamusie 😊 Zastanawiam się mocno nad zakupem Baby Huga 4 w 1 z Chicco. Czy Wam się przydaje i czy warto inwestować??? ☺ Będę wdzięczna za Wasze doświadczenia z tym sprzętem.U nas sprawdziło się podczas drzemek córki i podczas domowych obowiązków. Bardzo podobały mi się wgrane melodie - zwłaszcza te do drzemek. Są spokojne, fajnie wyciszały nam dziecko. A gdy córa podrosła i nie chciała już leżeć na płasko to podnosiliśmy oparcie. Polecam :)
Hejka Mamusie 😊 Zastanawiam się mocno nad zakupem Baby Huga 4 w 1 z Chicco. Czy Wam się przydaje i czy warto inwestować??? ☺ Będę wdzięczna za Wasze doświadczenia z tym sprzętem.

Hejka Mamusie 😊 Zastanawiam się mocno nad zakupem Baby Huga 4 w 1 z Chicco. Czy Wam się przydaje i czy warto inwestować??? ☺ Będę wdzięczna za Wasze doświadczenia z tym sprzęte
 
A mieliście do tego też normalne łóżeczko? Czy pierwsze miesiące może spać całkowicie w tym?
 
U nas hug z dodatkowym materacem był tylko do drzemek w dzień. Dodatkowo normalne łóżeczko
 
reklama
Do góry