reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy polecacie Chicco Baby Hug 4 w 1???

reklama
Mamuśki bardzo dziękuję za wszelkie rekomendacje, ułatwiłyście mi decyzję! 😍 Wszystko co napisałyście to prawda, nie muszę odnosić dziecka do łóżeczka w pokoju obok, jest zawsze przy mnie jak np. coś robię w kuchni. I skończył się ten problem ciągłego przenoszenia jak dziecko zaśnie, a kończyło się to zazwyczaj wybudzeniem... 🙈 Teraz elegancko jedziemy na kółeczkach do pokoju obok. Hug dopiero zagościł u nas od kilku dni, a już mamy swój patent- jak nie mam jak zjeść jak człowiek, bo dziecko marudzi, to jedną ręką bujam, w drugim trzymam kanapkę 😜 i to działa! Wgrane melodyjki bardzo uspokajają mojego nerwuska i go usypiają w ok. 20 min, a dodatkowo wkraczamy w okres ząbkowania, do tej pory bardzo nam pomagały spacerki, a teraz możemy powozić w domu i to bardzo koi, zwłaszcza, gdy na dworzu brzydka pogoda. Nie mogłabym sobie wyobrazić lepszego "pomocnika" przy dziecku. Tak jak wspomniałyście, dokupiłam od razu materacyk, by dziecku się komfortowo drzemało w ciągu dnia. Dziękuję jeszcze raz za Wasze porady 😉
 

Załączniki

  • inbound8678713627600858214.jpg
    inbound8678713627600858214.jpg
    301,7 KB · Wyświetleń: 77
Hej, kupiliśmy chicco. Przebrnelismy przez montaż ale jest chyba mały problem. Czy guzik od regulacji wysokości, który należy nadusić butem był jakoś zablokowany na początku? Nie ma szans by go wdusić. Też tak miałyście?
 
reklama
Hej, kupiliśmy chicco. Przebrnelismy przez montaż ale jest chyba mały problem. Czy guzik od regulacji wysokości, który należy nadusić butem był jakoś zablokowany na początku? Nie ma szans by go wdusić. Też tak miałyście?
Na początku musiałam użyć trochę siły, żeby go wdusić pamiętam, ale w końcu się wyrobił i problem zniknął (chociaż nadal trzeba użyć trochę siły). Natomiast jeśli nie dacie rady i okaże się , ze to faktycznie usterka to serwis Chicco działa bardzo sprawnie :)
 
Do góry