reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy poronienie, czy szansa na ciążę..

aro666

Początkująca w BB
Dołączył(a)
22 Styczeń 2023
Postów
15
Cześć dziewczyny.
Ostatnią miesiączkę miałam 21.01. Testy owulacyjne od 5.02 pozytywne - staraliśmy się przed i po. Pierwszy pozytywny test ciążowy - 18.02. Spodziewany okres 22 nie nadszedł, testy cały czas pozytywne. Wczoraj - 27.02 - krwawienie jak na okres. Dziś zahamowało. Wczoraj byłam na USG - lekarz mówi, że nie widać ciąży, ani niczego... Czy jest cień szansy, że jest zbyt wczesna ciąża - by ukazała się na USG? Czy jeśli krwawienie zahamowało, jest jeszcze szansa, że ciąża się utrzyma? Tak naprawdę jest dopiero trzy tygodnie po owulacji (jesli była 24h po pozytywnym teście..).
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Ostatnią miesiączkę miałam 21.01. Testy owulacyjne od 5.02 pozytywne - staraliśmy się przed i po. Pierwszy pozytywny test ciążowy - 18.02. Spodziewany okres 22 nie nadszedł, testy cały czas pozytywne. Wczoraj - 27.02 - krwawienie jak na okres. Dziś zahamowało. Wczoraj byłam na USG - lekarz mówi, że nie widać ciąży, ani niczego... Czy jest cień szansy, że jest zbyt wczesna ciąża - by ukazała się na USG? Czy jeśli krwawienie zahamowało, jest jeszcze szansa, że ciąża się utrzyma? Tak naprawdę jest dopiero trzy tygodnie po owulacji (jesli była 24h po pozytywnym teście..).
Nie robiłaś bety, więc nawet nie wiadomo czy ciąża jest. Zrób betę i pojutrze przyrost.
 
Dokladnie. Beta rozwieje watpliwosci. Zrobisz dwa badania w odstepie 48h i zobaczysz, czy beta wgl jest pozytywna, czy drugi wynik wskazuje na wzrost (i jaki) czy na spadek.
 
Dziewczyny co mam o tej becie myśleć
 

Załączniki

  • Screenshot_20230228_124635_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20230228_124635_com.android.chrome.jpg
    148,3 KB · Wyświetleń: 158
reklama
Do góry