reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy poszlibyście na wesele, jeśli przyszła para młoda nie przyszła na Wasze wesele?

No właśnie ja patrzę na to w ten sposób, że żyjemy w społeczeństwie i nie zawsze możemy zrobić tak czy siak bo te relacje jednak też się liczą. Naprawdę nie mam ochoty tam iść, ale mój syn jest jedynakiem, chciałabym żeby chociaż z kuzynostwem miał kontakt...
A potrzebni ci oni do szczęścia???
Dlaczego my nie patrzymy na nasze szczęście i spokój tylko robimy tak żeby kogoś broń Boże nie urazić albo obrazić.
Rób tak jak Ci podpowiada serce, masz ochotę jechać jedź, nie patrz czy oni byli czy nie.
Tobie ma być dobrze
 
reklama
Fajnie ze poinformowali ,gorzej jakby nie przyszli bez uprzedzenia, tak naprawdę nie wiesz co było powodem ..
 
Mnie bawi ta zależność "jak łoni nie przyśli to i my nie przyjdziem". Kojarzy mi się z takimi starymi, zabobonnymi dziadkami, którzy unoszą się honorem i myślą, że komuś zrobią tym na złość.
Jak nie przyszli, to pewnie mieli jakiś powód. Ja bym poszła.
 
Moja Mama na swoim weselu miała gości z rodziny, którzy byli ze sobą w konflikcie. Wesele skończyło się katastrofą. Może nie chcieli by w Twoim dniu wydarzyło się coś, co mogłoby go popsuć? Nie wiem jakie macie stosunki, czy spotykacie się często czy od święta. Jeśli masz ochotę to idź. Nie możesz kierować się tym co inni powiedzą, co inni chcą, bo o Tobie nikt nie pomyśli jeśli o siebie nie zadbasz sama 😁 może warto poruszyć ten temat dlaczego oni nie przyszli? Pogadać szczerze. Może będzie łatwiej podjąć decyzję.
 
Do góry