reklama
  1. Szukasz niebanalnych prezentów. Zobacz, o potrafią wyczarować babyboomowe mamusie. Sama tworzysz unikalne rzeczy? Napisz do mnie! czekam na maila od ciebie. aniaslu

Zamknij powiadomienie

Czy powinnam zrobić test ciążowy?

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Niezapominajka20, 7 Grudzień 2018.

Konwalia90
Najlepsza odpowiedź Konwalia90, 7 Grudzień 2018
Najlepiej to iść do ginekologa :) bo tak częste i dlugie krwawienia na pewno nie sa prawidlowe...lepiej sie zbadać, dowiedziec czy jest ok a potem... Przejdź do pełnej odpowiedzi
  1. Ja i mój partner rozważamy zrobienie sobie dziecka, już parę razy próbowaliśmy z dojściem w środku ale to albo ostatniego dnia okresu albo w trakcie okresu się zdarzyło też parę razy.
    Zwykle miewam nieregularne miesiączki które trwają około 4-5 dni maksymalnie 6 i są co około 3 bądź 3 i pół tygodnia.
    Ostatnio 12 lub/i 17 listopada doszło do dojścia we mnie bodajże..
    Okres miałam od 10 do 13 listopada.
    Pozniej 24 się kochalismy ale nie pamiętam już czy z dojściem czy nie a może nie zdążył wyjąć wcześniej, gdyż nie zabezpieczamy się od dłuższego czasu. No i dochodząc do sedna 27 listopada czyli po 2 tygodniach znowu okres dostałam i trwa do dziś nadal czyli 11 dzień już... Zastanawiam się czy coś jest nie tak ze mną ostatnio trochę stresu miałam więc może to to ale nie wiem, proszę o porade co to może znaczyć i czy powinnam zrobić test ciążowy czy może nie powinnam skoro mam krwawienia, nie wiem co myśleć.

2. Najlepsza odpowiedź:
    Post #17455633 by Konwalia90, 7 Grudzień 2018
  3. Konwalia90

Konwalia90 Fanka BB :)

Głosów: 1
    Najlepiej to iść do ginekologa :) bo tak częste i dlugie krwawienia na pewno nie sa prawidlowe...lepiej sie zbadać, dowiedziec czy jest ok a potem zaczac starania o dziecko :)

Konwalia90, 7 Grudzień 2018 Najlepsza odpowiedź
  4. reklama
  5. IwonaPs.

IwonaPs. Początkująca w BB

Jeśli masz takie nieregularne miesiączki lepiej takie rzeczy wcześniej zbadać bo może być jakieś zaburzenie tarczycy albo progesteronu. Też miałam dziwne długie okresy ale myślałam, że to stres itp. i minie. Jak zajdziesz w ciążę może być problem nawet z plamieniami. Ja w tejt ciąży mam z tym problem i nawet zrobił mi się krwiak. Lepiej nie przeżywać niepotrzebnego stresu.

6. Byłam ostatnio u ginekologa i wszystko było w porządku, pani ginekolog mnie przebadała i mówiła że nie ma się do czego doczepić nawet. Zawsze moje okresy trwały te 4-5 dni i się kończyły, nieregularne w sensie że czasem na początku miesiąca się zaczynaly a czasem w połowie nastepnego miesiąca a czasem pod koniec ale te odstępy czasu między nimi były mniej więcej równe te 3 czy 4 tygodnie.. Dopiero teraz pierwszy raz tak mi się zdarzyło dostać po 2 tygodniach i to tak długo już dlatego się niepokoje, bo na badaniach wszystko było w porządku

7. Konwalia90

Konwalia90 Fanka BB :)

Ja na Twoim miejscu poszlabym ponownie. Sytuacja sie zmieniła. I lepiej sprawdzić co sie dzieje.

Poleć forum