reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy pracodawca moze odmowic udzielenia inf.o zatrudnieniu pracownika?

Rosi79

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Styczeń 2010
Postów
807
Mam zasadzone alimenty na dziecko_Ojciec dziecka do niedawna placil regularnie.Ma stałe dochody.Ostatnie alimenty nie wplynęły w terminie.Nie mam kontaktu z ojcem dziecka żadnego,nawet nr. telefonu.Podejrzewam ze być moze zmienil prace.Gdyz alimenty do tej pory wplywaly bezposrednio od pracodawcy na moje konto.

Czy moge tak poprostu zadzwonic do pracodawcy i zapytac sie czy ON tam jeszcze pracuje?
Chce sprawe zglosic ewentualnie do komornika i chcialabym miec aktualne jego dane.
Czy jego pracodawca/dzial kadr moze odmowic udzielenia mi takiej informacji?
 
reklama
Czy moge tak poprostu zadzwonic do pracodawcy i zapytac sie czy ON tam jeszcze pracuje?
Prawo nie zabrania zadawania pytań :)

Czy jego pracodawca/dzial kadr moze odmowic udzielenia mi takiej informacji?
Owszem, nie tylko może, ale wręcz powinien. Pracodawca nie powinien udzielać osobom trzecim informacji dot. swoich pracowników.
 
Do góry