reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy przyrost bhcg nie jest za wolny?

Paula265

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Marzec 2019
Postów
3 333
Witam :)
Jestem w 6 tc. Ostatnia miesiączkę miałam 29.11.19 i cykle około 36 dniowe. Owulacja była około 16-17 grudnia. Pierwsza beta hcg wynosiła 271 i była robiona 2.01 kolejna była 7.01 i już było 2318 a dzisiaj 10.01 wynosi 6443. Czy nie jest to za mały przyrost? Dodam ze byłam u ginekologa 8.01 i widział pęcherzyk ciążowy niestety jeszcze bez zarodka i nie powiedział czy jest pęcherzyk żółtkowy czy nie i ile w ogóle pęcherzyk ciążowy ma mm. Dał tylko wydruk USG i skierowanie na badania ( morfologia, grupa itp). Trochę się stresuje czy nie jest to za mały przyrost żeby nie było pustego jaja :(
 
reklama
Za duże odstępy między badaniami robisz, żeby można było jednoznacznie stwierdzić, czy przyrosty za duże bądź za małe.
Kiedy następna wizyta?
W poniedziałek 13.01 będzie wizyta. Z takimi odstępami bo jak zrobiłam w czwartek 2.01 to w piątek mi się nie opłacało bo to tylko jeden dzień a potem długi weekend i dopiero we wtorek 7.01 była możliwość :) A kolejny dlatego ze piersi mniej bolały i się przestraszyłam ze cos może być nie tak :(
 
Za duże odstępy między badaniami robisz, żeby można było jednoznacznie stwierdzić, czy przyrosty za duże bądź za małe.
Kiedy następna wizyta?
Czyli jak najlepiej zrobić ? W przeciągu 48h? Teraz znowu czytałam ze powyżej 6000 beta już nie wzrasta tak szybko 🤷‍♀️
 
hej :) najlepiej sprawdz sobie na kalkulatorach. masz piekny przyrost :) podwaja sie niemal 100% co dwa dni wiec jak na poczatek ciazy wrecz ksiazkowo. pamietaj, ze nie ma sie co stresowac bo kazda kobieta ma inaczej, u kazdej beta rosnie w innym tempie. od poniedzialku juz bedzie widac dzidziusia :)
 
reklama
hej :) najlepiej sprawdz sobie na kalkulatorach. masz piekny przyrost :) podwaja sie niemal 100% co dwa dni wiec jak na poczatek ciazy wrecz ksiazkowo. pamietaj, ze nie ma sie co stresowac bo kazda kobieta ma inaczej, u kazdej beta rosnie w innym tempie. od poniedzialku juz bedzie widac dzidziusia :)
Super dziękuje :) w takim razie dam znać po wizycie ☺️
 

Podobne tematy

Do góry