reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy regularny seks ułatwia późniejszy poród?

reklama
Tak ale to tylko chwilowe ukojenie. Bolu nie wyeliminujesz w 100%. Wszystko zależy komu co pomaga bo zlotego srodka nie ma.
Szczerze to wolalam swoja nieswiadomosc przed 1 porodem niz teraz skoro juz wiem co mnie czeka;)
 
eMa dlaczego tak poźno dojechałaś do szpitala? ja chciałabym jak najdłuzej zostać w domu, nie lubie szpitali...
Późno?? Po 2,5 g. od regularnych skurczy to nie jest późno. Jak chcesz znieczulenie zewnatrzoponowe to musisz dotrzeć między 5 a 7 cm rozwarcia. Ja czytałam ze do szpitala musisz jechać kiedy ból jest tak silny ze nie umiesz w trakcie mówić. I tak było w moim przypadku
 
reklama
Do góry