reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy regularny seks ułatwia późniejszy poród?

reklama
Moja mama rodzila dwa razy po 3 godziny, mam cichą nadzieje jeszcze ze moze mam to w genach bo budowe oddziedziczyłam po niej, jestem niska i szeroka w biodrach :D
 
Moja mama rodzila dwa razy po 3 godziny, mam cichą nadzieje jeszcze ze moze mam to w genach bo budowe oddziedziczyłam po niej, jestem niska i szeroka w biodrach :D
 
ja rodziłam syna 11 lat temu, ani sex ani gorące kąpiele ani jak to mówiła położna mama szybko dzieci rodziła to ty też nie pomogło. Jaro urodził się w 42 tyg pojechałam na prowokacje i nikomu nie życzę takiego okropnego porodu zakończonego po 12h cesarką.
 
A co do herbaty z liści malin. Herbata z liści malin pomaga głównie w czasie porodu ze względu na to, że ma właściwości wzmacniające mięśnie macicy. Dzięki temu skurcze są skuteczniejsze a poród sprawniejszy.
 
reklama
Do góry