reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy robić już test

Dołączył(a)
10 Czerwiec 2014
Postów
3
Hej wraz z mężem staramy się o dziecko. Okres miałam w miarę regularny, teraz spóźnia się 10dni i nie wiem czy robić już test ciążowy czy jeszcze zaczekać
 
reklama
Jeżeli miesiączka miała być 10 dni temu, to test ciążowy jest jak najbardziej wiarygodny. Test robi się już w dniu spodziewanej miesiączki i daje on wiarygodne wyniki.
Zawsze można jeszcze iść na badanie krwi beta hcg, wykonywane w każdym laboratorium.
Powodzenia!
 
Ja mialam Ten Sam Problem ponad Dwa lata staralismy sie o dziecko bralam tabletki chormonalne najlepiej jest zapomniec ja kiedy juz stracilam nadzieje ze zajde w ciaze nagle okazalo sie ze okres mi sie spuznia pomyslalam a gupia nie Bede robic testu bo pewnie znowu pare Dni sie spuznia akurat mielismy impreze i popilam wymiotowalam rano maz sie smial ze bedzie dzidzius a ja mowie gupi nie dobrze mi pö alkoholu i teraz mam ponad 1,5 rocznego synka Zaraz pö ciazy bardzo lato zajsc w druga ciaze ja jestem w 5 miesiacu i bedzie drugi synek takze radze zajac sie czyms Zeby nie myslec i dzidzia Sama przyjdzie;)
 
Ja miałam taką sytuację że spóźniał mi się okres zrobiłam test przed wyjazdem na weekend i nic, po powrocie zrobiłam jeszcze raz i dwie kreski choć ta druga nie wyraźna jeszcze była
 
Warto już zrobić test :) Jeśli wynik będzie niezbyt wiarygodny, możesz zrobić poziom hormonu betaHCG z krwi i masz wtedy pewność odnośnie ciąży :) Powodzenia :)
 
Do góry