reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZY SĄ JAKIEŚ BRZUCHATKI Z SOSNOWCA LUB OKOLIC ???

Madziu narazie nie mam zamiaru isc na L4 bo całkiem nieżle zię czuje a w czwartek już mi się pracować nie chciało to poszłam wcześniej . Nie dałabym rady wysiedzieć w domciu strasznie by mi się dłużyło . A wogule to nie ma nikogo w tej chwili żeby stanął za mnie bo są urlopy i zostałam sama . Ja chyba jestem pracocholiczką :)
 
reklama
Ja sobie nie wyobrażam teraz pracować a w domu mam co robic ::) mi strasznie nogi puchną, krzyże bolą tylko że ja dużo większa jestem od ciebie ::) moje nogi maja prawo puchnąć :p
Miłej soboty życze, nareszcie chłodnej ;D
 
Magda ja jestem niziutka i grubiurka :) ale dopuki pracuje to jest ok .EXSTRA POGODA narescie brak upałów . Pozdrowionka
 
Madzka, co do porodówki w 2 , to nie wiem czy można sobie w każdej chwili wejść, ja oglądałam jak byłam na szkole rodzenia mi sie podoba :)
ja myśle że jak nie ma rodzącej to cie zaprowadza jak jest to siłą rzeczy nie pokażą bo pewnie żadna by sobie z nas nie życzyła takich sytuacji podczas swojego porodu.
ja wogóle nie brałam pod uwage innego szpitala niz 2 :)
 
Madzka, ja wiedziałam kiedy on wybiera sie na urlopik dlatego dzisiaj poszłam bo był ostatni dzień a wróci za dwa tygodnie czyli na moja wizyte ale dał mi skierowanie na wszystkie badania i zaraz po jego urlopie mam sie zjawic z wynikami żeby jakby co mnie wzieło były "swieże". Ale mam nadzieje że jeszcze sie z nim zobacze jak bede miała brzusio .\

A tak nawiasem mówiąc ciekawe co u czarnulki bo cos sie nieodzywa, może też sięjuz rozdwoiła???
 
Właśnie czarnulka się gdzieś zagubiła .Czy ty chodzisz do przychodni na sobieskiego ? Bo ja dziś też byłam w tej okolicy ale nie spotkałam żadnej brzuchatki :)
 
Madzka, przeczytałam na "wynikach" ze twój gin na urlop sie wybiera. Ja chodze do Schaba państwowo i on teraz jest na urlopie , kazał mi przyjść po 2tyg. a gdyby było tak ze idzie na 3tyg. urlop to mi wskazuje do którego gina mam sie zgłosic na kontrole i nie koniecznie to bedzie ta przychodnia do której chodze a jak sie cos złego dzieje to odrazu do szpitala na kontrole.Wiec spytaj tego swojego do kogo masz sie zgłosić jak on bedzie na urlopie, a te wizyty co tydzien to moim zdaniem przesada jeżeli sie dobrze czujesz. ja chodze co 2tyg.
 
magda kiedy wraca p.Schab z urlopu bo jak tamten się zmyje to ide do niego z całą dokumętacją .
 
reklama
Schab jest na urlopie od tego poniedziałku(2tygodnie), czyli czyli od 31.07 powinien juz być ale że to koniec miesiąca to mysle żewzioł do 31 włącznie, ale ty chodzisz prywatnie wiec nie wiem , ja sie wybieram do niego 3 lub 4 sierpnia(jak zdąże ;) )
a ty u Schaba nie masz żadnych badań?czy on bazuje tylko na tych wpisanych w karte u państwowego?
 
Do góry