reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZY SĄ JAKIEŚ BRZUCHATKI Z SOSNOWCA LUB OKOLIC ???

u schaba mam tylko dodatkowe badania które poprostu tamten zapomniał mi dać . A wgląd do pozostałych ma właśnie w karcie ciąży . Mam jesno wyjście ostatnie badania zrobić poprostu prywatnie to dostane je do ręki zobacze jeszcze co powie mi ten państwowy we wtorek.
a czy ty dostajesz badania do ręki ?? bo ja nawet jak robiłam na początku usg na wawelu i badania czystościowe pochwy to wyniki zawoził kurier do mojej przychodni a mi ich nawet nie pokazali ( wynik w lutym zrobili 2 razy wiec żeby im nie zalegał to mi dali )
 
reklama
U mnie jest tak:
Schab daje skierowanie, ja ide do laboratorium (w tej samej przychodni) zanim ide na kolejna wizyte to w recepcji odbieram wyniki i ide z nimi do położnej , ona wpisuje wszystkow karte ciąży i dołącza wyniki do karty od lekarza i na wizycie wszystko jest omawiane, wyniki zostaja w kartotece u połóżnej. Jedynie czego nie odbieram sama to wyników cytologii bo to Schab pobiera podczas wizyty i oddaje do laboratorium wiec wynik przychodzi prosto do położnej.Ale jeżeli bym chciała zmienic gina to moge wszystko wziąść ze sobą.
 
to u mnie odrazu położna zabiera z recepcji wszystkie wyniki razem z kartoteką całą i nic nie widze a w karcie ciąży mam wgląd tylko do tego co jest nabazgrane po lekarskiemu powinni im dać maszyny do pisania ;D
 
Magda w którym sklepie kupujesz te łóżeczko ? troche nie halo tyle czasu czekać . Mogłaś wziąsc sobie nr, telefonu z tego sklepu zeby nie jeżdzić co chwile.
 
KUPUJE W "LAURCE" POLECAM NAPRAWDE NAJTANIEJ W SOSNOWCU NAWET "KOBO" SIE CHOWA NO I MIŁA OBSŁUGA. a TELEFON MAM I TO NIE JA DZWONIE TYLKO WŁAŚCICIELKA. ALE WESZŁAM DZISIAJ DO SKLEPU KOŁO SZPITALA I TAM TEŻ NIE MA I BABKA ZADZWONIŁA DO HURTOWNI I TAM TEŻ NIE MAJA , JA MI JUTRO NIE PRZYWIOZĄ (DOWÓZ GRATIS) TO WEZME INNE.
 
Ja też się tam wybieram na zakupy .Napisz mi czy ten sklep jest na kilińskiego czy na słonej ? Bo już zgłupiałam widząc reklame .... są dwa adresy podane.
 
Aktualnie "laurka" jest na słonej a na kilińskiego dopiero ma powstać drugi (ale nie wiem kiedy)
fakt że ciuszki tańsze napewno w Jucie w centrum ale reszta (wózki, łóżeczka, materacyki, wanienki itp)napewno tańsze niż w supermarketach i innych sklepach w sosnowcu, np. tetrówki 1,80 - najtaniej , nawet na allegro nie ma tańszych(doliczając przesyłke).
Ale pościel wszedzie droga , ja kupiłam na allegro i są superowe i o połowe tańsze niż w sklepie.
 

kochana rób suwaczek bedzie ci łatwiej a oto instrukcja:

1. Wejdź na tę stronę http://lilypie.com/.

2. Kliknij na Baby days ticker
3. Zaznacz Expecting a baby
4. Select baby's due-date, czyli zaznacz, na kiedy masz przewidziany termin porodu
5. Select time zone, czyli zaznacz strefę czasową - ja wybrałam czas dla środkowej Europy czyli UTC +1.00
6. Wybierz sobie jak ma wyglądać twój suwaczek-jaka linijka i jaki znacznik, jakie tło (przezroczyste lub białe)
7. View changes, czyli zobacz, jak wygląda Twój suwaczek, jeśli wszystko ok to zaznacz Remember my details
8. Następnie pod spodem masz trzy ramki z adresem twojego suwaczka. Wybierz środkowy i skopiuj go. Uwaga! Widoczne są dwie linijki, cały adres ma trzy linijki - skopiuj cały!!
9. Wklej skopiowany adres w swoim poście i gotowe. Ładowanie trwa chwilkę, więc nie łam się, jeśli nie pokazuje się od razu. Poczekaj troszkę, a zaraz go ujrzysz. Powodzenia!

Suwaczek możesz wklejać do każdego posta "ręcznie"(zapamiętać adres i za każdym razem go wklejać), albo, tak jak ja, wkleić jako swój stały podpis. W tym celu musisz wejść na swój profil i w tabelce PODPIS wkleić ten adres:

U góry strony masz niebieska tabelkę z napisami start, pomoc, szukaj, twoje konto itd
Musisz:
1. Wejść w Twoje konto i z lewej strony ekranu w "dane publiczne"
2. Znaleźć tabelkę Podpis i wkleić w niej adres suwaczka
3. Zjechać na sam dół i kliknąć wyślij


Trzymaj się instrukcji i pomalutku, na pewno sie uda.Powodzenia


a co do daty porodu to wg. twojej ostatniej miesiączki powinnaś być 6 dni po mnie czyli 19.08, bo ja miałam ostatnia miesiączke 6.11 i Schabik tak mi wyliczył termin na 13.08
 
reklama
madzia dzieki jestem dziś nieprzytomna pewnie też według twojej instrukcji zrobiła bym też sówaczek .
 
Do góry