reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZY SĄ JAKIEŚ BRZUCHATKI Z SOSNOWCA LUB OKOLIC ???

reklama
Czarnulka tyle cie znam przez BB i nie wiedziałam że jesteśmy obydwie z Sosnowca ::)
Madzka juz wiem że chodzi do Schaba a ty? i gdzie masz zamiar rodzić?
a właśnie sie dowiedziałam że u Ciebie w rodzince to nie tylko ty załatwiłas przyost naturalny ;) gdzie chodza mama i siostra? tam gdzie ty?
 
mada78A no widzisz jaki świat jest mały ;)... Moja mama i sioistra są z Wrocławia ;D To ja sobie znalazłam tu męża i mieszkam już 4 lata :D A do lekarza chodze prywatnie DR.JolantA Wróbel i będe rodziła w Dąbrowie na Mydlicach :D Bo juz tam rodziła moją pierwszą córeczke i jestem bardzo zadowolona z tego szpitala :D Może kiedyś spotkanko jakieś na kawce lub lodach???? ;D Zabiore moją Roczną pannice :)


madzka ciebie również witam :) Super że nie jestem tu sama ;D
 
no to jest nas trzy ;D
jestem za "randkom" trzech ciężarówek z Sosnowca ;D napewno się poznamy ;) bo nie da się przynajmniej mnie przegapić ;)
a co do szpitala w Dąbrowie to aż sie dziwie bo to pierwsza pozytywna opinia o tym szpitalu jaką słysze (moi rodzice są z Dąbrowy i mam tam wiele znajomych) ale kazdemu pasuje coś innego, a Pania Wróbel tez znam, kiedys tez do niej chodziłam ;D
Rzeczywiście jaki ten świat mały :laugh:
 
witam i pozdrawiam Sosnowiczanki :)
Nie wiem czy damy rade spotkać się przed porodem ale jestem za  mam jeszcze tyle  spraw na głowie że nie wiem czy zdąże urodzić :)
 
Witam dziewczyny :)

Wpadłam sie tylko przywitać :) Jest mi taaak gorąco,że nawt nie mam siły siedzieć przy kompie :( Dzisiaj to się chyba roztopie :( A w dodatku nadal siedzimy same,bo mąż z jednej pracy pojechał do drugiej i teraz siedzi w Gdyni :) (Jak ja mu zazdroszcze że jest nad morzem) Ja bym dała teraz chyyba fortune by leżeć na plaży ;)

Dozobaczenia!
 
A mnie strasznie duszno i słabo :( Od wczoraj czuje się dosłownie koszmarnie :( wczoraj nawet z Wiki nie byłam na spacerku,bo bałam się że zasłabne gdzies na ulicy :( Dzisiaj jest odrobinke lepiej,ale właśnie zaczyna mnie strasznie boleć głowa :(
Ale na szczęście dzisiaj wrucił mój małż i będe miała więcej luzu dla siebie ;D
 
Ja wczoraj też się fatalnie czułam od godziny 15 już mi się pracowac nie chciało . Dobrze że dziś nie widać słońca tylko nie wiem jeszcze jak się ubrać do pracy . pozdrawiam
 
reklama
Do góry