reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy sa jakies mamusie z Bytomia??

reklama
cześć dziewczyny :-) a ja z Gliwic, a w przyszłym roku z Katowic :-p:-p:-p
wpisuję sie w wątek bytomski, bo tutaj pracuję :tak: niestety z miejscami do zabaw to jeszcze gorzej, chociaż codzien jeżdżę Wrocławską i za każdym razem zastanawiam sie jak jest w tym parku przy kąpielisku :-p jeszcze nigdy nie miałam okazji sie tam wybrać :sorry2:
 
witam
ja jestem z siemianowic
widze ze tu ogolnie pustaka na formu
czas to zmienic...
u nas to wogole kiepsko z fajnymi miejscami dla maluchow
 
No witam dziewczynki!
Ja jestem Bytomianką od zawsze:-p Mam córcię Kamilkę-skończyła 2 latka i 7 m-cy. Zabawy to oczywiscie nasz park - na prawdę można tam się z dzieckiem wyszaleć.
Po za tym jezdze do Zabrza lub Rudy Śl. do "Małpiego Gaju" na zabawy w basenach z kulkami i takie tam.
Fajnie że w końcu powstał wątek z Bytomia:-)
Co do lekarzy-leczymy się zawsze u P. Wężykowksiej - fajna kobitka, przyjezdza też prywatnie do domku jak jest potrzeba (50zł wizyta) ale stara sie rozwiać wszystkie wątpliwości bądz pomóc przez telefon tez jeżeli nie można z dzieckiem podjechać do przychodni.
cium
 
ja też jestem z Bytomia :-D
a mój dzidziol jeszcze w brzuchu jest .
Tylko że rodzić bede raczej w Swiętochłowicach,
a w przyszłości mam zamiar sie przeprowadzić gdzieś na Nowy Bytom w Rudzie Śląskiej.
Ajak już tak o miastach się rozgadałam to ze wszystkich rynków wole ten Chorzowski :-D
pozdrowionka :rofl2:
 
CZESC .
Witam serdecznie mamusie z Bytomia. my też z centrum , mój synus juz duzy facet prawie 5 latek . pozdrawiamy
mam nadzieje ze ktoś tu sie odezwie w tym nowym 2010 roku. :-D
 
reklama
Do góry