reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są jakieś przyszłe mamy ze Zduńskiej Woli?

Dołączył(a)
11 Grudzień 2010
Postów
13
Miasto
łódzkie - Zduńska Wola
witam ! :-)


Czy są jakieś przyszłe mamy ze Zduńskiej Woli? :-)

proszę o kontakt przyszłe mamusie lub mamy z małymi już dziećmi (najlepiej też ze Zduńskiej Woli)
chętnie pogadam i podowiaduję się od was jakiś rad :-)

mój nr gg 7537544
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej milagros2 :-) !

Bardzo cieszę się,że odpisałaś,bo tak jak mówiłaś zawsze raźniej jest by coś skonsultować i o coś się zapytać:) fajnie,że też jesteś ze Zduńskiej Woli :-) i też jesteś 80 rocznik?:-)
...to też mój pierwszy dzidziuś:) i ja mam termin tak na 4-5 marca 2011 r. :-)
A Ty z tego co piszesz masz termin na luty tak? no ciekawe może nawet i w szpitalu się spotkamy jak będziemy rodzić,bo dzieci lubią albo się spieszyć albo wcale się nie spieszą by wychodzić z brzucha...:-)
u nas będziesz rodzić?dowiedziałaś się może coś o naszym szpitalu,jakie warunki itp? a przychodnię masz już jakąś poleconą dla dzidziusia? do jakiego gin.chodzisz?
w razie czego podaje mój nr gg 7537544
 
Do góry