reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są jeszcze jakieś trzylatki które nie przesypiają całej nocy?

Nie martwcie sie -mam to samo:crazy:
zasypia albo sam(z wielkimi oporami) albo z mama .I budzi sie w nocy i idzie do nas ,a u nas oczywiscie sie zuca jak nie wiem,i zalamac sie mozna(ja go karmilam 14mies,i mial smoka do drugiego roku zycia) Pozdrawiam
 
reklama
A ja mam taki problem z moim trzyletnim synkiem. Otóż budzi się w nocy około 3 i 2 godziny nie śpi. Zdarza się mu to często, rzuca się po łózki widzę że się męczy i nie może zasnąć. A czasami wymyśla rożne rzeczy np. żeby mu czytać albo się z nim bawić. Dodam że nie idzie spać za wcześnie, kładę go około pół 10. próbowałam już tez wcześniej go kłaść bo myślałam że może przemęczony i to nie ma reguły o której idzie spać. W dzień też już nie zasypia,zdaża sie to mu sporadycznie. Co robic.??? Dla mnie to jest bardzo męczące.
 
Cześć a ja z moim Filipem mam problem z piciem w nocy i dlatego nie przespałam jeszcze ani jednej nocy próboowaliśmy już wszystkiego ale to nic nie daje:-:)-(bo mały pije bez końca budzi się parę razy w nocy (śpi ze mną):zawstydzona/y:a to dlatego że mi po prostu łatwiej podawać mu to picie niż za każdym razem lecieć do niego. Byłm z nim u lekarza tez miał różne syropy na spokojny sen ale nic na niego nie działało:tak::tak::tak:czasem mam dość aha no i oczywiście nie śpi w dzień bo to już byłaby tragedia:-)

 
u nas to samo, Hania w nocy budzi sie okolo 24-1 w nocy na siku i leci do nas do lozka, z nami zasypia i spi do rana

Helena natomiast budzi sie ze trzy razy na picie, spi jeszcze w pampku

te ciagle pobudki mnie wykoncza:baffled:

jest tez problem z zasypianiem Hani, jak nie spi w dzien to sa jazdy ze za bardzo zmeczona i nie moze zasnac, jest mega placzliwa, ze wszystkiego histeria, a jak spi w dzien to z kolei nie moze zasnac wieczorem bo jest wyspana i badz czlowieku madry:dry:
 
Witam. Miałam ten problem z moją trzylatka . Julka bardzo ładnie przesypiała noce od 4 m-ca życia . W listopadzie zeszlego roku pojawiło sie maleństwo a w styczniu ( właściwie po sylwestrze) Julka wstawała po kilka razy w nocy i nie chciała byc sama w pokoju. Mała zasypia w swoim łóżeczku po przecytaniu książeczki, ale ktoś musi siedzieć obok. Podawałam jej syrop Melisal, , nawet czopki na uspokojenie Viburcol , tłumaczyłam że braciszek jest malutki i musi byc z nami w pokoju bo często w nocy jje i nic w koncu wpadłam na pomysł tablicy nagród. Narysowałam kratki, podpisalam dniami tygodnia i wytłumaczyłam że za każda przespaną noc narysuje jej sloneczko a za nie przespaną smutną chmurkę. Przez pierwsze 3 noce wstawala a rano oczywiscie byl wielki lament bo ona bardzo nie chciała miec chmurki . Przed każdym spaniem przypominam jej że na tablicy będzie slonko albo chmurka i że jak nazbiera duzó sloneczek to pojedziemy do fikolandu albo w inne fajne miejsce. tablica działa od początku lutego i jest na niej tylko 6 chmurek :-) Julka przesypia noce (od 20.00 do 7.00) a rano jak wstaje to biegnie do nas i woła że zasłużyła na słoneczko :tak::-D Spróbujcie może i u was się sprawdzi. Pozdrawiam
 
Do góry