reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy sa mamy ze szkoły rodzenia na Żelaznej? (poniedziałek, środa)

Izis w fazie utajonej??? ha ha ha ha jak bym Ci napisała co dzisiaj robiłam, to juz powinnam na porodówce leżeć aj a co?? ide zaraz do przedszkola i po wyprawke w postaci kredek itp, bo pani dała wczoraj listę długą jak litania
 
reklama
dopisuję sie do listy tych co dzisiaj dużo robiły
pozałatwiałam kilka spraw na mieście i w domu upichciałam taaaaki obiad
 
A ja niewiem czy się dopisywać bo w sumie to byłam tylko dwa razy z psem na podwórku w sklepie i obiad zrobiłam no i jeszcze spałam ::)
 
A ja dzisiaj rozprawiłam się z podłogą w pokoju mojego syna, gdyz położonych było na niej kilka warstw sidoluksu, który juz nadawał się tylko do zdrapania. Więc się z nim rozprawiłam i po kolanach szorowałam ta podłogę. Zrobiłam dwie rundki do przedszkola i z powrotem powiesiłam i zdjęłam mega pranie i wyprasowałam całą górę ciuchów. A i jeszcze latałam po mieście za klejemi blokiem rysunkowym i całą przedszkolną wyprawką
 
Ależ oczywiscie że po schodach bo na spacer nie pójdę bo nie ma męża ::)
To się dopisuję ;D
 
reklama
Do góry