reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy sa mamy ze szkoły rodzenia na Żelaznej? (poniedziałek, środa)

chciałam sie wypowiedzieć,
że moje zdrowie psychiczne się polepszyło i nieukrywam, że bardzo pomogło mi nastawienie Aniulki do tematu
i wycie w poduszkę też pomogło :p
czuję się odstresowana w dużej części i ze spokojem oczekuję rajdu do szpitala :laugh:
dopisujcie się do listy wyluzowanych
 
reklama
Teraz też mi humore dopisuje, chociaż rano się rozbeczałam, bo mąż dał mi cytrynę do herbaty, a ja nie cierpię takiej. ;D
 
No przecież pisałam na wrześniu że codziennie wieczorem mamy wigibasy. ::) ::) ::) Bez krzyku co prawda ale prężenie i marudzenie, które trwa od kąpieli przez 2 godziny. I tak codziennie. Już nie wiem co na to wymyślić, bo nic nie skutkuje nawet kąpiel o 17. :( :( Może jak go jutro ochrzcimy to mu minie ;D ;D ;D
 
reklama
Do góry