reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są może przyszłe mamy z terminem na lato 2017?

Dołączył(a)
11 Styczeń 2017
Postów
13
Witam, mam na imię Magda i oczekuję właśnie swojego pierwszego dzidziusia. Termin porodu mam na 19.07. Może są obecne przyszłe mamy z podobnym terminem. Jeśli tak to chętnie wymienię się doświadczeniami z Wami. Jest to moja pierwsza ciąża więc mam mnóstwo obaw i wątpliwości. Serdecznie Was zachęcam :-)
 
reklama
Hej,
fajnie, że napisałaś. Ja chodzę do dr Niedzielskiego, po prostu był wcześniej moim ginekologiem byłam zadowolona i tak już zostało ☺ A Ty? I w ogóle czy też masz mdłości? bo ja męczę się przeokrutnie...
 
Ja chodzę prywatnie do Hahs, tak mdłości cały czas mi dokuczają, nie chce mi się nic jeść, dopiero wieczorem łapię małe chęci :p Mam nadzieję, że szybko minie :) Jeśli chcesz pogadać z dziewczynami, które są na tym samym etapie co Ty więcej to tak jak wyżej Gosia napisała, do każdego miesiąc jest osobny temat, ja akurat czytam co tam w sierpniówkach się dzieje :) Znasz już płeć ?
 
Nie jeszcze nie ale już miałam pierwsze badanie prenatalne. Super doswiadczenie wszystko dokladnie widac☺ Ja bym bardzo chciala coś robić chodzić na spacery gotowac a tu sie nie da hehe. A jaki lekarz Cie prowadzi w hahsie?
 
Ja olanuje w zdrojach juz tam leżałam z innymi doleglowosciami i warunki sa bardzo dobre. No ale wiadomo tak naprawde jesli chodzi o poród to juz sprawa indywidualna bo mozna trafic na malo sympatycznego i empatycznego lekarza i polozne a miec nowoczeesny sprzet i standard w szpitalu do zdrojow mam najblizej i poza tym moj prowadzacy jest tam ordynatorem hehe. Juz sie nie moge doczekac az pojde za miesiac na kolejne usg i bedziecjuz pewnie widac płeć ☺ a mam takie kosmiczne pytanie czy mozna w ciazy farbowac włosy? Np. Henną bo farba to raczej nie?
 
Wydaje mi się, że wszystko można jeżeli nie jest to zbyt silny środek, np. proponowane są farby bez amoniaku, bo wydzielają mniej szkodliwych zapachów, co do henny to nie mam pojęcia :)
 
reklama
Cześć dziewczyny. Termin na 30 czerwca. Chłopiec. Włosy farbowane farbą bez amoniaku. No nie dajmy się zwariować...
 
Do góry