reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są na forum przyszle mamy z Piły???wlkp??

On sam powinien nam o czymś takim poinformować wkońcu tyle płacimy to musimy wymagac!!!!
 
reklama
helo magi ,jak chodzisz prywatnie to smialo sie pytaj wszystko ci musza powiedziec
moj lekarz mi nie robil zadnego usg az do 5 miesiaca ciazy a jak mu powiedzialam zeby zrobil to mowil ze mu kasa chorych placi tylko za 3 usg w trakcie ciazy;)
 
Witajcie dziewczynki - jak miło, że pojawił się taki wątek!
Mieszkam w Pile dokładnie od miesiąca (osiedle Zielona Dolina) i jestem w 25tc (termin 20 września). Jak dotąd byłam na jednej wizycie u dr Jaskulskiego, który zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie.
Czy możecie mi polecić też jakieś sklepy z ciuszkami ciążowymi w Pile?

Pozdrawiam i niech Wam brzuszki ładnie rosną  :)
 
Witaj Olu :) O sklepach z ciuchami ciążowymi w Pile mozesz raczej zapomniec. ::) Ja znalazlam jeden, na Kolbego, ale w zasadzie nie ma tam po co isc. To jest sklep dla osob puszystych, z ciazowymi ubraniami byl jeden wieszak... tragedia. Nie wiem czy sa inne, ja nie widziałam, moze gdzies na obrzezach miasta. Pozdrawiam!
 
Cześć Ola widzę, ze nie tylko ja tak krótko tu mieszkam....!Pozdrawiam bardzo serdecznie Ciebie i Twoja dzidzię!!!O sklepach z ciążowymi tez mi nic nie wiadomo - jak narazie nie natrafiłam na taki!!!Buzka :)
 
czesc Agnez i dziewczyny . Czy obok tego sklepu an Kolbego jest drugi sklep tez taki dla dzieci????bo chyba tam ostatnio bylam ,stalo tez kilka wózeczków:)
 
Hej. Rzeczywiscie koło Zabki jest dzieciecy, zapomniałam :) Rzadko bywam w tamtych stronach.
Ewa, jak wizyta?? Ciekawe czy sie czasem nie mijałysmy gdzies w poczekalni ;) Ja i tak byłam zbyt zaaferowana, zeby cokolwiek widziec :) U mnie wszystko ok, dzidzia 7,6 cm długosci, przeziernosc w porzadku :) A jak u Ciebie? Daj znac, pozdrawiam !!
 
Zauważyłam też sklep z rzeczami dla dzieci "Tuptuś" w IBI (tam gdzie jest "Piotr i Paweł"), są ubranka, akcesoria, kilka łóżeczek i trochę wózków - ale nie potrafię powiedzieć, jak to wygląda pod kątem np. cen, bo nie robiłam na razie żadnych porównań :)
A przy okazji czy możecie mi podpowiedzieć, gdzie można w Pile robić (prywatnie) badania krwi itd.?
Pozdrowionka dla Was!
 
reklama
Asiunia22, właśnie zobaczyłam na forum wrześniowym, że masz termin 20 września :) Niesamowite - ja też! :laugh:
 
Do góry