reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są na forum przyszle mamy z Piły???wlkp??

Olu, Aniulo Oczywiście, że chętnie się z wami spotkam na placu :tak: Ja podobnie jak Ola na spacerki wychodzę głównie w weekendy. A jak jest ciepło i dłużej widno to wychodzę jeszcze z Witkiem po południami. Jeszcze trochę czasu minie i na placu znowu nie będzie gdzie szpilki włożyć :-D:-D:-D:-D Szkoda tylko, że latem tam nie ma ani grama cienia :baffled:

Jeśli chodzi o przedszkole to moja siostrzenica chodzi do 12 na Górnym (zresztą ja i mój mąż też tam chodziliśmy) i jest bardzo fajnie. Koleżanki syn chodzi do teko przedszkola na Witaszka (niedaleko Urzędu Miejskiego) i też sobie bardzo chwali. Zresztą jak byłam w listopadzie w szpitalu to leżałam na jednej sali z dyrektorką tego przedszkola i wiem, że jest to mała placówka i bardzo kameralna. Dyrektorka świetna.
 
reklama
Dzień dobry!
Alicjo, w Wałczu też nie ma zorganizowanych zajęć, pytaliśmy. A szkoda, bo myślę, że wiele rodzin byłoby zainteresowanych.

Monika, i szkoda, że ten plac nie jest porządnie sprzątany - pełno potłuczonego szkła... a poza tym to fajne miejsce, bo spora powierzchnia, sporo możliwości zabawy.
 
Cześć,
mamy jakąś paskudną infekcję gardła ( teściowa nas zaraziła). Siedzimy w domku i nudzimy się na maxa.
Dużo zdrówka dla Wszystkich.
 
A ja jak zwykle pojawiam się na BB czwartowo :-D:-D:-D
U nas dobrze, bez większych problemów. Witkowi idą dwie górne piątki i od tygodnia odmawia jedzenia. Muszę na nowo robić mu papki bo innej konsystencji nie je :crazy: Ale jeszcze trochę i powinno mu minąć.
Niestety mój mały zrobił się nieznośny. Witek bije i gryzie i myśli, że to zabawa :baffled::crazy: Niestety nie ma kontroli nad siłą z jaką to robi, a boli jak diabli. Nie wiem już jak mam mu wytłumaczyć, że tak nie wolno robić, że to nie jest miłe i zabawne i przede wszystkim, że to boli. Macie jakiś pomysł?
 
Hejka! Jestem od czasu do czasu , ale często tylko czytam , bo mała na rączkach i nie mam jak pisać. Obecnie odstawiłam herbatkę laktacyjną i walczę z nawałem , tracę cierpliwość do karmienia piersią , mam dość problemów z cycusiami. Do tego Zuzia ma biegunkę i tylko modlę się , żeby Zosia nie zachorowała.
 
Witam czy te forum nadal działa ? jestem z piły i mam termin porodu na 7 stycznia 2016. Patrze na te wpisy i nowych nie widzę i przyszłych mam także. Pozdrawiam :-)
 
Niestety mało mam z Piły tu zagląda i się wypowiada :-( A szkoda. Ja już mam trochę starsze dzieci i nie mam tyle czasu by być codziennie na BB.
 
Ogólnie zapisałam się na styczniowe mamusie. Myślałam , że może są jakieś mamy tak jak ja , spodziewające się dzidziusia. Ale mimo wszystko dziękuję za odpowiedź. Rozumiem , że nie zawsze jest czas aby tu zaglądać. Pozdrawiam :)
 
reklama
Witam :) jestem mama z Pily, niedawno przeprowadziłam się z Bydgoszczy. Spodziewam się dziewczynki w lutym przyszłego roku i mam już 8 letnia coreczke. Chętnie poznam inne mamusie z Piły :)
 
Do góry