reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są na forum przyszle mamy z Piły???wlkp??

Grubasek 32 - Witaj w klubie styczniowych mam :-D:-D:-D Ja mam dwójkę dzieci ze stycznia: syn z 2007 r. a córcia z 2011 r. :tak:;-):-D

Magdalena777 - Mój syn ma 8,5 roku. Jak ci się mieszka w Pile? Do której szkoły chodzi córka?
 
reklama
Witaj Monika77 :)
Moja córka chodzi do salezjanskiej podstawowki, bardzo żałuję tego wyboru ale nie chce fundowac jej następnego stresu i przenosić do innej szkoly. W Pile w ogóle mi się nie podoba głównie ze względu na to, że nikogo tu nie znam, mąż całe dnie w pracy, a ja zamulam w 4 scianach. Do tego stresuje się ciaza która nie przebiega książkowo wiec reasumując mogłoby być lepiej
 
Teraz też ma być dziewczynka ale 7 stycznia mam termin. Mam cukrzycę ciężarnych byłam w szpitalu na Polnej w Poznaniu i wiem jak postępować. W Pile mieszkam od roku i bardzo dobrze się tu czuję co prawda nie mam za dużo znajomych ale daję radę. Ciesze się, że tu mieszkam
 
Grubasek32, u kogo prowadzisz ciaze? Bedziesz rodzila w szpitalu w Pile? Może jak będę mieszkała rok to tez mi się spodoba ale jak na razie nie koniecznie
 
Będziesz miała cesarkę tak? Współczuję cukrzycy, pewnie musisz na siebie bardzo uwazac, szczególnie na to co jesz. Ja za to leżeć musze przez wiekszosc dniabo mam łożysko przodujące
 
Nie wiem dokładnie czy cesarke tego się dowiem jak będę teraz po 20 w Poznaniu na kontrolnym usg serduszka małej. To masz przegwizdane ale czego się nie robi dla własnego dziecka. Ja tak muszę uważać na to co jem i się powstrzymać przed pozarciem jakiegoś ciasta czy czegoś takiego.
 
reklama
Magda, a czemu żałujesz wyboru szkoły? Nie zazdroszczę obowiązku leżenia w ciąży. Ja śmigałam jak się da, a w obu przypadkach w połowie zaliczyłam przeprowadzki :-D

Grubasek, to witam w klubie. Mój syn też chodzi do tej szkoły, ale do drugiej klasy podstawówki ;-)

Ja jestem pilanką całe życie i nie chciałabym mieszkać w innym, większym mieście. Miałam okazję być jakiś czas w Szczecinie, w Bydgoszczy i Poznaniu i nie podobał mi się wielki moloch, że wszyscy się gdzieś spieszą i te wszędobylskie blokowiska. W Pile jest dużo zieleni, można ją przejść wzdłuż i wszerz. A najważniejsze jest to, że z której strony miasta byś nie wyjechała to są lasy i jeziora :-D Tego bym nie zamieniła na nic innego ;-)
 
Do góry