reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są na forum przyszle mamy z Piły???wlkp??

reklama
Grubasek, widzę, że imię macie już wybrane ADA :-D Fajnie. Dobrze, że mała rozwija się prawidłowo i jest duża. Lepiej tak niż zbyt mała ;-)

Magda, a wy imię macie już wybrane? U was dzieci spore się rodziły :szok: Podobno wystarczy sprawdzić jaki duży urodził się tatuś z mamusią i jest duże prawdopodobieństwo, że dzidziuś będzie taki jak oni.
U mnie się sprawdziło. Mąż ważył 3400 i miał 53 cm, ja miałam 3350 i 53 cm, synek 3300 i 53 cm, a córcia 3200 i 54 cm :-D


U mnie w domu od wtorku jest szpital: dzieci mają jelitówkę. Nawet im trochę przeszło na 1,5 dnia i od nowa wszystko wraca (wymioty, biegunka itp.) :szok: Do tego dochodzi jeszcze właśnie mąż, którego też zaczyna coś brać: przeziębienie lub żołądek :eek: I ja tradycyjnie muszę stać na straży ogniska domowego i troszczyć się o wszystkich :baffled::nerd:
 
Hej dziewczyny co słychać u was? Ja byłam chora przeziębienie mnie z mogło. I byłam w szpitalu na kontroli i wszystko dobrze. Mała szaleje coraz bardziej. Widać na brzuchu faldki i kopniaki jakie serwuje swojej mamusce :-) Nie mogę się doczekać kiedy się urodzi.
 
Cześć :) ja też już nie mogę się doczekac. Moja kopie bardzo malo. Byłam na wizycie u Gajewskiej i tym razem przegiela. Przez całą ciążę nikt mnie tak nie wkurzal jak ona. Zmieniłam lakarza prowadzacego na Politowskiego i będę rodzic w Trzciance. Ogólnie to czuje się kiepsko bo za szybko przybywa mi kilogramow. Nie jestem przyzwyczajona do takiego ciężaru. W poprzedniej ciazy tez tak mialam. Przytyłam 30kg. A teraz w 22 tyg juz 12kg. No ale trudno. Po ciąży będę walczyć z tym.
 
To jeśli faktycznie przegiela to zmień. Bo kobiety w ciąży należy traktować z szacunkiem. Różne są opinie na temat lekarzy a jeszcze prywatne wizyty to w ogóle powinna skakać kolo ciebie. Mój jak pokazałam wypis z Poznania to mina zrzedla i od razu usg szczegółowe zrobił i pokazał nam porządnie małą. Trzymaj się dzielnie
 
Co tam Grubasek32? Jak się czujesz? U Ciebie juz 31 tydzień, to jyz niedługo przywita mała na świecie :) mi jeszcze tyle czasu zostalo, Dłuży mi się niemilosiernie.
 
reklama
Hejka Magdalena 777 tak już 31 tydzień i coraz bliżej do narodzin małej. Czuję się dobrze tylko mam niedokrwistość i są momenty, że robi mi się słabo więc siedzę w domu. Tylko wychodzę z moim M. albo dziewczynami czasem sama ale trochę się boje żeby nie paść na ulicy. A tak poza tym to wszystko jest w porządku. Też mi się przybyło na wadze i później będzie trzeba coś z tym zrobić ale to na spokojnie, najpierw karmienie piersią a potem po woli ćwiczenia i dieta :-) A ty jak się czujesz?
 
Do góry