reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są na forum przyszle mamy z Piły???wlkp??

To uważaj na siebie i jedz buraki. Ja się czuje okropnie ociezala. Mam już 14 kg na plusie a dopiero 24 tydzien. Wole nie myśleć co to dalej bedzie.
 
reklama
Dasz radę aby tylko dzidziuś rósł jak należy a reszta dasz radę. A buraków za bardzo nie mogę bo podnoszą mi cukier ale mam tabletki więc jest w porządku.
 
Mamusie co słychać u was? Ja w sumie to dobrze tylko leżę aby za szybko nie urodzić. Brzuch mi się obniżył w niedziele i położna kazała odpoczywać. We wtorek 15 idę do szpitala na badania wiec albo wrócę do domu albo zostanę do porodu tak mi powiedziała pani doktor. Pozdrawiam serdecznie dajcie znać co u was :-)
 
Witaj Grubasek :) jak tam? Gotowa do porodu? Ja fizycznie ok ale za to mam problemy z ZUSem. Nie placa mi od października i maja w dupie to ze zabierając nam jedna wypłatę zostawiają nas bez połowy środków do zycia. Nie mam prawie nic dla maluszka bo nie mam za co kupować a oni w ogóle nie spieszą się z wyjaśnianie swoich watpliwosci. Najważniejsze że mała zdrowo rośnie i jak na razie wszystko jest ok. Napisz co u Ciebie?
 
Witaj Ka.wa ja jestem w 33tc i właśnie przeprowadzam się do Piły :) Nie wiesz może gdzie w Pile są działające szkoły rodzenia? Wszędzie gdzie dzwonie dowiaduje się że niema takiego numeru albo nikt nie odbiera :(
 
Witaj Ka.wa ja jestem w 33tc i właśnie przeprowadzam się do Piły :) Nie wiesz może gdzie w Pile są działające szkoły rodzenia? Wszędzie gdzie dzwonie dowiaduje się że niema takiego numeru albo nikt nie odbiera :(
W Pile nie mam pojęcia. Ale w Trzciance jakieś 20 km od Piły prowadzi szkołe
rodzenia położna, która pracuje tutaj w szpitalu.
 
Hej, postaram się ożywić temat. Jestem mamą 9mc chłopca i od niedawna mieszkam w Pile. Może jakaś mama z Piły lub okolic chciałaby się umówić na wspólną zabawę maluszków? Pozdrawiam cieplutko:)
 
reklama
Do góry