reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są powody do niepokoju? Poronienie

Dziekuje za te informacje. Staram sie dużo pic, ale tez bardzo mnie rozpiera ( gazy i często mi sie obija), bol pooperacyjny jest w miarę znośny. Dobrze wiedzieć ze nospa pomaga. Ja póki co brałam tylko pyralginę i paracetamol.
Czy już staralas się o kolejnego dzidziusia? Po jakim czasie od operacji?
Oj, wiem, znam to. 😔 Ale będzie dobrze, potrzeba czasu 😊 Zaszłam w ciążę trzy miesiące po zabiegu za zgodą lekarza, od razu w pierwszym cyklu starań, obecnie jestem w 29 tc. 😊
 
reklama
Dziewczyny czy po laparoskopii i cewnikowaniu mialyscie bole cewki przy oddawaniu moczu? Czy wiecie czy w takim przypadku można brac urofuragine?
Ja niestety jajowód straciłam i ledwo uszłam z życiem ... laparoskopia mnie i tak nie ominęła a operacje miałam. Tak mnie piekło nawet mogę Ci śmiało powiedzieć i takie uczucie ciągnięcia. Wydaje mi się, że źle mnie zacewnikowała i to salowa w dodatku robiła bo niby pełne ręce roboty mieli .. . Jak doszłam do siebie po operacji, przez 2 tygodnie zgięta chodziłam to od razu ulga z oddawaniem moczu była.
 
Ja akurat tak jak @Bibi89 miałam podany methotrexate - 8 dni spędziłam w szpitalu, a potem mogłam mieć 3 tygodnie L4 bo tyle mi zaproponował lekarz, ale zbiegło się to z moim urlopem zagranicznym, z którego nie wyobrażałam sobie zrezygnować więc wzięłam tylko tydzień. Do starań w tym przypadku można wrócić dopiero po 6 miesiącach, i teraz po 9 miesiącach się udało - ciąża na ten moment jest w macicy, ale nie ukrywam, że dla mnie to duży stres i nie zgodziłabym się drugi raz na zostawienie jajowodu
 
Nie sądziłam, ze tak wiele z nas dotyka ten problem…. Cieszę się, ze u Was wszystko skończyło się szczęśliwe, ze jesteście całe i zdrowe.
Dla własnego spokoju zrobiłam tez betę dzisiaj. Chce wiedzieć, ze napewno ona spada. Liczę ze szybko wrócę do siebie fizycznie. Psychicznie nie wiem, dzisiaj jak zobaczyłam kobietę z brzuszkiem to zrobiło mi się zwyczajnie przykro.
 
Ja byłam cewnikowana dwa razy i nic mnie nie bolało.
rzucę hasłem, bo nie wiem, ale czy po cp nie przysługuje normalnie skrócony urlop macierzyński tak samo jak po poronieniu? Czy to za wcześnie i nie da się badaniami ustalić płci, żeby zarejestrować dziecko w urzędzie? Wiem, że jak się "złapie" przy poronieniu, to można takie badania zrobić.
 
Do góry