reklama

Czy są (przyszłe) mamy z Amsterdamu lub okolic?

Temat na forum 'Mamy z Holandii' rozpoczęty przez Iguana_, 19 Maj 2011.

1. Iguana_

Iguana_ Fanka BB :)

Zapraszam serdecznie wszystkie przyszłe lub obecne mamy z Amsterdamu i okolic do pisania. Jestem z Krakowa, w Amsterdamie przebywam już od ok. 3 miesięcy. Nie znam tutaj prawie nikogo, a bardzo chętnie porozmawiałabym z kimś po polsku:tak:

2. cartazar

cartazar Początkująca w BB

Czesc, ja tez z okolic Amsterdamu:) Ja z Polski z dolnego śląska. W Holandii jestem juz 7 lat i wlasnie czekam na moje pierwsze dzieciatko, termin na 2 czerwca - za 13 dni? A Ty na kiedy?

3. reklama
  4. Iguana_

Witaj, jak miło:-)

Oj to już tuż tuż! Ja dopiero mam termin na wrzesień, rokują 12-16 września. Też z mężem czekamy na nasze pierwsze dziecko.

Zapraszam na priva :)

Ostatnia edycja: 21 Maj 2011
  5. Agula25

Agula25 Początkująca w BB

Hej szukam mam z maluszkami ktore mieszkają w Amsterdamie:-)jeśli jesteście napiszcie bedzie fajnie sie spotkać na kawie:-)pozdrawiam

6. Olaa24

Olaa24 Początkująca w BB

Witam, jestem nowa na babyboom. Mam pietnasto miesieczna coreczke i tak samo szukam kontaktow z innymi mamami z Amsterdamu lub okolic. Jesli kawa jest nadal aktualna, z checia sie napije:)

7. Iguana_

To widzę, że pwostał drugi temat. ja kiedyś założyłam podobny:
    http://www.babyboom.pl/forum/mamy-z...-przyszle-mamy-z-amsterdamu-lub-okolic-51247/

Witaj Olaa24, z tej strony też Amsterdam:-D Ja mam 6 miesięcznego synusia. Na razie mieszkam tak jak napisałam...ale do maja, a potem przeprowadzka do Hagi. Jeśli masz ochotę to zapraszam na spacer, kawę, herbatkę. Udało mi się poznać na żywo inne mamy z tego forum.

8. AnnaJ007

AnnaJ007 Fanka BB :)

Ja też witam również z Amsterdamu!

9. Mommy86

Mommy86 Początkująca w BB

Ja również jestem z okolic Amsterdamu. =). Myślałam też, żeby założyć dla nas grupę na facebooku. =). Jeżeli jakaś chętna piszcie na: mazik.paulina@gmail.com

10. reklama
  11. Mommy86

Mommy86 Początkująca w BB

Ja również jestem z okolic Amsterdamu. =). Myślałam też, żeby założyć dla nas grupę na facebooku. =). Jeżeli jakaś chętna piszcie na: mazik.paulina@gmail.com

12. Iguana_

Witaj Mommy86 na forum:-D

Poleć forum