reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są (przyszłe) mamy z Amsterdamu lub okolic?

reklama
Gratuluje wszystkim przyszlym mamom i dolanczam sie do mam z okolic A' damu. Jestem w 13 tygodniu ciazy, wszystko przebiega bez komplikacji. Jeszcze tylko czasem mam mdlosci ale mam nadzieje ze to z czasem ustapi. Mieszkam tutaj z mezem ale chetnie poznalabym jakas kolezanke. Nie ma to jak babskie pogaduchy :tak: Piszczie
 
Witam. Ja również przebywam w Amsterdamie,ale zdecydowałam że resztę ciąży (12 tydzień)od świąt spędzę w Polsce.
Całymi dniami siedzę sama w domu,nudzę się jak mops więc byłoby fajnie trochę poplotkować :))
pozdrawiam :)
 
Hej Dziewczyny, czy ktoś tu jeszcze zagląda? Jestem Ola z Amsterdamu, jak widzicie w suwaczku jestem oczekującą ciężarówką lipcowej princeski ;) czy są tu jeszcze jakieś ciężarówki? może jakieś spotkanko?
 
Czesc Ola! Ja jestem z okolic A'damu i jestem juz szczesliwa mamusia malego Amsterdamczyka :) Maluszek urodzil sie szczesliwie silami natury:) Chetnie sie spotkam z Toba. Mozemy troche podjechac i pogadac, ale to chyba jak bedziesz miala sily, widze ze juz niedlugo rozwiazanie a moze to juz;) pisz jak znajdziesz czas *)
 
Hej dziewczyny! :-)

Mam 2.5 miesieczna coreczke i chetnie poznam inne mam z Amsterdamu i okolic.
Fajnie byloby wyjsc wspólnie na spacer, pogaduchy czy kawe ;-)

Pozdrawiam! :-)
 
Violet "ja toże" Ci odp hehe :)
Ja narazie nadal poza Amsterdamem ale tak jak pisałam na zimę planuję znowu zjechać,mam nadzieję że dziecko mi się trochę ogarnie i bezstresowo będę mogła z nim wrócić :)) i razem ze sankami pośmigamy hehe (albo w kaloszach:-D) .
 
reklama
Do góry