reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu dziewczyny które chcą zajść w ciążę mieć dzieciątko a biorą leki na depresję

reklama
Myślę, że ważny jest stan psychiczny. Czy jest się gotowym do dziecka. Ciąża to kropla w morzu. Warto ustabilizować swój stan przed. Wiem, że to może brutalne... Ale niestety później lepiej nie jest. Już nie mówiąc o depresjach poporodowych u kobiet które wcześniej nie miały takich problemów. Wiem, że ciężko znaleźć lekarza który przepisze takie leki w ciazy. Jedyne które są dozwolone to SSRI. (Ryzykowne, bo jest mało badań, ale ciągły stres i ataki leku depresji równie źle wpływają..)
Trzeba zrobić rachunek sumienia i najlepiej odstawić leki przed, zobaczyć jaki będzie stan... To chyba tak na zdrowy rozsądek. Bo jesteśmy wtedy już nie tylko odpowiedzialne za siebie. Na tym wątku kobiety mnie zjadły. Ale ja sama kiedyś miałam z tym problem i nigdy nie zdecydowalam się na dziecko zanim nie ogarnęłam siebie.
 
Masz rację w tym co napisałaś bo boję się bardzo zajść w ciążę właśnie dlatego że to jest wielka odpowiedzialność i przede wszystkim zdrowie maluszka najważniejsze ale też męczy mnie to że mam już 29lat rok po ślubie i pragnę mieć dziecko ale też bardzo się boję że przez mój stan chorobę urodzi się chore
 
Masz rację w tym co napisałaś bo boję się bardzo zajść w ciążę właśnie dlatego że to jest wielka odpowiedzialność i przede wszystkim zdrowie maluszka najważniejsze ale też męczy mnie to że mam już 29lat rok po ślubie i pragnę mieć dziecko ale też bardzo się boję że przez mój stan chorobę urodzi się chore
Próbowałaś terapii ? Czy tylko leczenie u psychiatry ? Moja kuzynka 2 tygodnie temu w wieku 36 lat urodziła zdrowa pierwsza córkę:) nie poganiaj się.
Wszystko zależy na jakim poziomie jest Twoja psychika. Co się dzieje, jakie są stany..
 
Tylko leki od psychiatry i każde po parę miesiącach przestają działać i to dobija dodatkowo, a Ty masz dzieci? W jakim wieku jesteś jeśli można wiedzieć 😊
 
reklama
Próbowałaś terapii ? Czy tylko leczenie u psychiatry ? Moja kuzynka 2 tygodnie temu w wieku 36 lat urodziła zdrowa pierwsza córkę:) nie poganiaj się.
Wszystko zależy na jakim poziomie jest Twoja psychika. Co się dzieje, jakie są stany..
A co się dzieje nerwy cały czas ręce się trzęsą i często smutek nie cieszy nic
 
Do góry