reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy są tu dziewczyny które po szczepionce COVID zaszły w ciążę?

Dołączył(a)
28 Czerwiec 2021
Postów
3
Hej dziewczyny!
Czy któraś z was jest już po dwóch dawkach szczepienia na covid i udało jej się zajść w ciążę? Jestem na początku starania a przed drugą dawką szczepienia, ten temat bardzo mnie interesuje i ciekawa jestem jak to wygląda nie ze strony publikacji, artykułów i tego co przekazują nam media, a z punktu widzenia zwykłych kobiet które na własnej skórze doświadczyły zależności szczepionka-płodność.
Przeszukałam forum w poszukiwaniu podobnego wątku ale zazwyczaj opisywany jest wpływ szczepionki na ciążę a nie na płodność stąd zakładam nowy :)
 
reklama
Hej dziewczyny!
Czy któraś z was jest już po dwóch dawkach szczepienia na covid i udało jej się zajść w ciążę? Jestem na początku starania a przed drugą dawką szczepienia, ten temat bardzo mnie interesuje i ciekawa jestem jak to wygląda nie ze strony publikacji, artykułów i tego co przekazują nam media, a z punktu widzenia zwykłych kobiet które na własnej skórze doświadczyły zależności szczepionka-płodność.
Przeszukałam forum w poszukiwaniu podobnego wątku ale zazwyczaj opisywany jest wpływ szczepionki na ciążę a nie na płodność stąd zakładam nowy :)
Rok staraliśmy się o dziecko bezskutecznie. Miałam problemy z owulacja, a raczej je brakiem itd.
Pierwsza dawka szczepienia w maju, druga 16 czerwca a 23 czerwca dowiedziałam się, że jestem w ciąży. :)
 
Hej dziewczyny!
Czy któraś z was jest już po dwóch dawkach szczepienia na covid i udało jej się zajść w ciążę? Jestem na początku starania a przed drugą dawką szczepienia, ten temat bardzo mnie interesuje i ciekawa jestem jak to wygląda nie ze strony publikacji, artykułów i tego co przekazują nam media, a z punktu widzenia zwykłych kobiet które na własnej skórze doświadczyły zależności szczepionka-płodność.
Przeszukałam forum w poszukiwaniu podobnego wątku ale zazwyczaj opisywany jest wpływ szczepionki na ciążę a nie na płodność stąd zakładam nowy :)
Hej ja zaszłam w ciążę parę dni po drugiej dawce 😊
 
Ja w kwietniu mialam piewsza dawke a na początku czerwca dowiedzialam sie ze jestem w ciąży 😄 seks bez zabezpieczenia jakos okragly rok i teraz pyklo

Drugą dawke powinnam miec 4 lipca i bede przekładać na razie. Cóż

Powiem szczerze ze kompletnie nie myślałam o tym ze szczepienie mogłoby z tym kolidować czy przeszkodzić
 
Ja w kwietniu mialam piewsza dawke a na początku czerwca dowiedzialam sie ze jestem w ciąży 😄 seks bez zabezpieczenia jakos okragly rok i teraz pyklo

Drugą dawke powinnam miec 4 lipca i bede przekładać na razie. Cóż

Powiem szczerze ze kompletnie nie myślałam o tym ze szczepienie mogłoby z tym kolidować czy przeszkodzić
Ja też ale w necie są tak różne wątki dotyczące szczepionki, o teoretycznym wpływie na płodność, jedni piszą że ma, drudzy że nie ma, zwariować można
 
Ja też ale w necie są tak różne wątki dotyczące szczepionki, o teoretycznym wpływie na płodność, jedni piszą że ma, drudzy że nie ma, zwariować można
W necie jak zawsze sprzeczne informacje. To szczepienie dla mnie jak kazde inne dlatego tym bardziej podeszlam do tego bez stresu ze mogloby wpłynąć na moją płodność . Bo gorsze dla Mnie to przechorować. Czekałam swojej kolejki i pierwsza jak tylko wyszedl moj rocznik sie zapisalam.
 
reklama
Do góry